یونا و بابا سعید جان

سلام به همه دوستان خوب یونا و مامان لیلی .انشالله که همه خوب و سرحال باشید.

این آقا یونای ما عادت داره که بابا سعیدش هر جا بخواد بره یونا هم باید با اون بره و اگه بابا سعید عجله داشته باشه دیگه ما فیلم داریم .

آقا یونا به سختی  لباسشو عوض میکنه و باید اینقدر اصرار کنیم و ناز بخریم و قهر کنیم و هر راهی که بگید بریم و بالاخره به زور لباسشو تنش کنیم.وقتی از بیرون میاییم در آوردن لباسش هم همینطوره .بابا سعید عجله داشت و یونا دور خودش میچرخیدو لباس عوض نمیکرد.بابا سعید گفت من میرم نمیایی ؟

یونا : نه

بابا سعید رفت بیرون وچون میدونست  که یونا پشیمون میشه برگشت. و گفت : میایی ؟

یونا : بله

بابا سعید : پس لباس بپوش بریم

یونا : نه نمیپوشم نمی یام

و بابا سعید که دیگه خیلی دیرش شده بود رفت.آقا یونا هم به این امید که بابا سعید دوباره برمیگرده چند لحظه کنار در منتظر موند و دید که بله بابایی واقعا رفته و اونو نبرده.نمیدونید چه گریه ای میکرد و چه طور اشک میریخت و میگفت بابایی بیا داخل منو هم ببر.بعد هم رفت روی ماشینش ایستاد تا دستش به آیفون برسه و کلی باباشو صدا کرد.بعد گوشی تلفن رو آورد و داد به من که بهش زنگ بزن بیاد منو ببره.و از روی ناراحتی دستش رو میگرفت به دستگیره در و با دستاش خودشو کامل بالا میکشد.انگار زورش دو برابر شده بود.خلاصه بعد از کلی تلاش تونستم آرومش کنم و تا بابا سعید اومد رفت جلو و گفت : بابا سعید جان چرا منو نیاوردی ؟ من گریه کردم. و من برای بابا سعید جریان بالا رفتن یونا از دستگیره رو گفتم . یونا گفت : مثل آدم بزرگا شده بودم.

داشتم دنبال مهر اسمم میگشتم آخه یونا از تو کیفم برش داشته بود و یه جایی قایمش کرده بودم یادم نمیومد کجا قایمش کردم. به یونا گفتم مامانی مهر من رو ندیدی؟

یونا : مامانی میخوایی نماز بخونی ؟

رفته چکش رو از تو وسایل بابا سعیدش برداشته میگه : بابایی چه چکش باحالی داری.

وقتی گرفتار کار هستم یا مثلا تو بالکن هستم و تو میدان دید آقا یونا نیستم بعد که میاد پیشم میگه :هرجا پیدات میکنم نیستی؟الان پیدا شدی.گم شده بودی مامانی ؟

تا بعد بای بایبای بای


عشق مامان

/ 41 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان اوا

ماشاا.. خانمی حتما براش اسفند دود کن با این موهای خوشگلش خوب حرف افتاده ازدست این بچه ها اوا هم همینطوره تمام این بلا ها برای منم اشناست مراقب گل پسرت باش[ماچ]

مامان اوا

ماشاا.. خانمی حتما براش اسفند دود کن با این موهای خوشگلش خوب حرف افتاده ازدست این بچه ها اوا هم همینطوره تمام این بلا ها برای منم اشناست مراقب گل پسرت باش[ماچ]

مریم

عزیزم چه شیرین زبونی ماشا’الله همیشه خوش باشین با یه خبر خوب اپم[گل]

من و فندق

سلام[ماچ] یونا دیگه حسابی شیرین زبون شده هاااااااااا. هر جا پیدات میکنم نیستی خیلی بانمک بود[قهقهه]

رادین کوچولو

سلام دوست جونم. ششمین بازارچه ی خیریه ی پیام امید تو راه.. همزمان با عید غدیر خم و شب یلدا در روزهای 27 و 28 و 29 آذر ......مثل هر سال غرفه ی آلوچه و لواشک ما هم براه.قرار بلاگی هم گذاشتیم...روز جمعه 29 آذر از ساعت 14...تو بلاگم راجع بهش بیشتر گفتم... بیا به بلاگم سر بزن... تو هم با مامانی و بابایت بیا...خوش میگذره ااا...منتظرتونیم[قلب][قلب][ماچ][گل]