فلفل مهربون


چهارشنبه:


ظهر ها که با فلفل از اداره می آییم دو حالت داره.یا فلفل خوابش میاد که به به میخوره و میخوابه و من بعد از خوابیدنش ناهار میخورم.(فلفل ناهارشو صبح براش میذارم ببره و پیش پرستارش میخوره).یا فلفل خان خوابش نمیاد و من در جوار فلفل غذا میخورم. البته یعنی غذا میخورم.چون اصلا حالیم نمیشه دارم چی میخورم.فلفل خان همه چی رو قاطی و در هم میکنه.

پنج شنبه جای شما خالی پلو ماهی که خیلی هم دوست دارم درست کرده بودم.فلفل خان خوابش نمیومد و منم حسابی گرسنه بودم.ولی نفهمیدم ماهی خوردم یا خورش فسنجون.

فلفل سنگ تموم گذاشت و ترشی و ماهی و پلو بود که تو سر خودش و من و رو فرش و ... .بعدش هم ۲ تایی خوابیدیم.بیدار شدم فلفلی هنوز خواب بود و بابا سعیدشم هم از اداره اومده و خوابیده بود.بلند شدم یه دوش گرفتم و مقدمات غذای فردا رو آماده کردم که صدای قشنگش از تو اتاق اومد.عشیا عشیا(عرشیا) ... .رفتم بالای سرش و گفتم قربونت برم من خواب عرشیا رو دیدی؟پسر قشنگم صدای عرشیا رو از بیرون شنیده بود.بلند شدو همش میرفت درهال رو میزد و میگفت عشیا.دلم نیومد بردمش خونه عرشیا اینا که با عرشیا بازی کنه که از شانس پسرم عرشیا دستش زخم شده بود و همش گریه میکرد و بهانه میگرفت.و بیشتر من با مامان عرشیا گرم صحبت شدم و عرشيا با فلفل بازی نکرد.فلفلی اونجا هم میرفت کناردر هالشون و میگفت بابایی.یا به من آویزون میشد و میگه به...به(یعنی بغلم کن).خلاصه اومدیم خونه خودمون وعرشیا هم باهامون اومد و با فلفل بازی کردن. بابا سعید همه خونه رو مرتب کرده بود که فلفل با همکاری عرشیا در کمترین فرصت باز اونو به حالت اولش برگردوند. تا۳۰/۱۲ نهار فردا رودرست کردم و خوابیدیم.


پنج شنبه:


پنج شنبه ها فلفل میمونه پیش بابا سعید و من میرم اداره.(اداره بابا سعيد پنج شنبه ها تعطيله) صبح بیدار شدم و داشتم مسواک میزدم که صدای قشنگش اومد:مامایی...مامایی... پشت در دستشویی ایستاده بود . راضیش نکردم که بخوابه.و بابا سعید بیچاره هم بیدار کرد و سر صبحی قایم موشک بازی کردن.دیگه از مخفیگاهش بیرون نمیاد.ولی هنوز برای تکرار بازی میگه گوم گوم.

۷ صبح - فلفل که پشت در قایم شده :

قايم شدم

فلفل که چشم گرفته:

چشم  گرفتم

بعد از ظهر هم رفتيم پارك .فلفل جون ديگه خودش از سرسره سر ميخوره.قبلا ما ميگرفتيمش.كلي كيف كرد گل پسرم.

پارك زيتون

سرسره بازي موتونم


جمعه :


بعد از مدتها موفق به تميز كردن يخچال شدم.البته باحضور و كمك فلفلي(چند بار از اين كه يخچال را با حضور فلفل ريختم بيرون پشيمون شدم بماند).

اينم فلفل در يخچال:

فلفلي در يخچال

يخ نزنم؟


بعد دراز كشيدم يه ذره خستگي در کنم.ديدم با دو رفت و از روي مبل كوسن برداشت و آورد گذاشت زير سرم.پسر مهربونم ديوونتم به خدا.

وقتی ترانه گوش میده باهاش میخونه.و من و بابا سعید میمیریم براش.
هنوزم دوست داره بره بالاي هر چيزي بايسته و چون جاش نميشد بره بالاي اين جاي خيار شور بايسته اتيسشو گذاشته به نمايندگي خودش.

اتيس

پدر و پسر در حال درست کردن کامپیوتر(شکار لحظه ها):

فلفل و باباي فلفل

فلفلی مهندس کوچولو:

مهندس كوچولو

الان درستش موتونم

دارم فكر موتونم

تاب تاب عباسی:

تاب تاب عباسي

293174386.jpg

فلفل و نون گرم وتازه:

بفماييد نون تازه ميل بوتونيد

کلمات جدید فرهنگ لغت یونا:

پاپاته : پارمیدا(همکلاسی یونا)

هیش : هیس

بعدا نوشت(۲۵/۹/۸۶):

فردا تولد پرند کوچولوی نانازی خواهر دیبای شیرین زبون و مامان مهربونشونه که پیشاپیش بهشون تبریک میگم . امیدوارم سالیان سال در سلامتی و خوشبختی در کنار هم زندگی زیبایی داشته باشن.

پرند کوچولو و مامانی مهربون تولدتون مبارک.

025.gif

مکالمه مامان لیلی و یونا : (یونا در حال تاب بازی)

مامان لیلی : تاب تاب عباسی.خدا منو نندازی.اگه بخوای بندازی تو بغله؟

یونا : 01.gif بابایی

.

.

.

نتیجه نظرات پست مامان لیلی و بابا سعید کوچولو در ۳۰ آبان ۸۶(آرشیو) :

۵۵ درصد نظر داده بودید که یونا هم شبیه باباسعید و هم شبیه مامان لیلی است.

۳۷ درصد نظرتون این بود که یونا خیلی شبیه بابا سعید است.

۵ درصد هم نظرتون این بود که فلفل مامان, شبیه مامان لیلی است.

ممنون از نظرات همه دوستای گل و مهربون

/ 52 نظر / 70 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنفشه

سلام نازی يونا جون خوشکل از الان داری مهندسی می کنی. تو هم مثل ياسمن عاشق تابی؟ دختر من که خيلی تاب دوست داره

درنا

تا وقتی اين بچه ها اينقدر بازيگوش هستند مادر جون خونه مرتب کردن ما همون تو مايه های اب رد هاون کوفتنه اين اقای مهندس کوچولوتون چقدر ميگيره کامپيوتر ما رو سرويس کنه؟

مامان ديبا و پرند

سلام دوستم مرسی از ابراز محبتت. من رفتم مهد بچه ها رو بگيرم يه بسته به من دادند و فرصتی هم برای توضيح بهشون ندادم و دويدم پايين. ۵ تا کتاب خيلی خوب بود که برامون فرستاده بود و منهم حالا توی فکر که اين از کجاست. بعد متوجه شدم که دوستم فرستاده بود.

مامان آرتا

آرتای ما هم پنجشنبه ها پيش بابائی ميمونه!‌يعنی آرتای من هم اينقدی بشه اينهمه کار بلد ميشه؟ ما هم جمعه تميز کاری يخچال داشتيم کلی خوشبحالمون شد!‌

فرزانه

يلداتون پيشاپيش مبارک

صفا

سلام عزيزم . ۱- يلداتون حسابي مبرك . ميوه زياد بخور. مواظبه گلدونه ما باش كه اينقدر مهربون و شيرينه.

سارا

ليلی جون يلدا بر شما و يونای عزيز و شيرين زبون مبارک

آزاده حقيقت پناه

با سلام و عرض ادب.وبلاگتون خيلی قشنگ بود.انشاالله خدا اين پسر خوشگلو حفظ کنه و درکنار نورچشمی عزيزتون زندگی سراسر شادی نشاط وسلامتی و پيروزی داشته باشين