گزارش سفر(2)

سلام

اینجا شهر بازی ستاره فارس است که به آقا یونا خیلی خوش گذشت.البته تا از مامان اینا خداحافظی کردیم و رفتیم وسایل رو گذاشتیم هتل و بعد هم از یه ترافیک سنگین گذشتیم یه کم دیر شد(آخه قرار بود همه بمونن شیراز و با هم بریم آبشار ولی متاسفانه جور نشد و همه رفتن و فقط من و سعید موندیم) و چشمای یونا خسته و خواب آلود شد ولی تا وارد پارک شدیم خواب از سرش پرید.و اشتهاش هم وا شد.جالبه که یونا مرغ زیاد دوست نداره و  وقتی تو سوپش مرغ میریزم میگه : مامانی مرغشو نده.ولی اونجا یه رون مرغ سوخاری  رو که بابا سعید براش گرفته بود تقریبا کامل خورد.البته بابا سعید پشت سرش راه میرفت و بهش میداد.دوربینمون هم شارژ نداشت و من زدمش تو یه پریز و کلی منتظر موندم که شارژ بشه.خواستم به مامانآرین جون زنگ بزنم که اونا هم بیان و همدیگررو ببینیم که متاسفانه شارژ گوشی ام هم تمام شده بود و شارژرش هم تو کیفم نبود.خلاصه تو سفر کلی همه چیز قاطی و بینظم میشه مخصوصا که تا عروسی تمام شد همه خسته قبل و بعدش بودیم .

خلاصه آقا  یونا کلی بازی کرد و ما آخرین نفر و وقتی که دیگه چراغها رو داشتن خاموش میکردن از اونجا بیرون اومدیم.

گل پسرم همه جا سر زد حتی مجبور شدیم برای شستن گل پسر به دستشویی هم سر بزنیم.آخه این آقا یونای ما تا یه لقمه میخوره به معده اش فشار میاد.

و ((عکس برگزیده))  بله ه ه ه ه اینجا آقا یونا لپ این دختر خانم رو برای شروع دوستی کشیده و ظاهرا این خانم کوچولو زیاد خوشش نیومده.ببینید :

 

یونای لپ کشانی

 

آقا یونا اون شب با خوردن یه بستنی آناناسی تو ماشین تو بغلم خوابید و خودم هم تو ماشین از خستگی خوابم برد. و اصلا فکر نمیکردم با این همه خستگی تا صبح بیدار شه ولی... .

بابا سعید دید من خواب هستم شام گرفت که بریم هتل بخوریم.آخه دیر وقت بود.رسیدیم هتل یونا انگار تو مسیر انرژی ذخیره کرده بود بیدار شد و شروع کرد به شیطنتت و بازی.سوژه اش شده بود یخچال و مثل کمد درش رو باز میکرد و وسایل رو توش جابه جا میکرد.

راستی تو سفر بیشتر بابا سعیدشو سعید یا سعودی صدا میکرد.

اینم چند تا عکس دیگه :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پ.ن.۱ : دو روز است که صبح ها که یونا رو میبرم خونه پرستارش بیدار میشه و با گریه ازش جدا میشم.خیلی بده تا آخر شب روحیه ام رو از دست میدم.آخه دیدن اشکای قشنگ یونای همیشه خندون من خیلی طاقت میخواد.قربونت برم پسرک قشنگم.گریه میکنه و میگه مامانی مامانی و به پرستارش میگه مامانی میخوامش میخوامش.خدای مهربون شکرت.

 تا بعد بای بای

 

/ 39 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان رویا

همیشه به سفر و عروسی[گل] سراغی از ما نمیگیرید؟ با ما قهرید؟

سارا مامان سپهر

ای جان چه ناز شده این یونای خوشتیپ ما.ببین یونا رو به چه اسمی لینک کردیم.فکر کنم حالا باید چند تا صفت دیگه هم بهش اضافه کنم.

سحر مامان کیارش

سلام لیلی جون[گل] من خیلی از پست های قشنگت عقب موندم....ماشالله یونا توی لباسی که عروسی تنش کردی حسابی مرد شده...ببوسش و از طرف من بچلونش[چشمک][زبان]...من برای از شیر گرفتن فقط به کیارش گفتم تلخه اونم دیگه نخورد ولی یک بار از شربت دیفن هیدرامین استفاده کردم که ببینه واقعاً تلخه...امیدوارم برای شما هم موفقیت آمیز باشه...البته من دلم میخواست کیارش هنوز شیر بخوره اما چون اصلاً‌ غذا نمیخورد مجبور شدم[بغل][ماچ][قلب][خداحافظ]

پریسا

سلام خانمی. حالا شیراز میاین و خبر نمیدین. اصلا نبایدیادی از ما بکنین. این رسمش نیست. منتظرم: www.zanaane.persianblog.ir

مامانی وروجک

سلام ماشاا... چه پسری شده! بزرگتر میزنه ها! اصلا بهش نمی آید تازه 10 روز دیگه تولدشه![قلب] راستی پیشاپیش تولدش مبارک[ماچ]

سمانه

سلام. ماشالله به اقا یونای گل گلاب. خدا رو شکر .همیشه به شادی و تفریح و عروسی. راستی وبلاگم اپه بیایید و نظرتون رو بگید.

سوری مامان عسل

لیلی عزیز سلام. خوبی خانومی؟ امیدوارم که سفر همونطور که نوشتی خیلی خیلی زیاد بهتون خوش گذشته باشه. با این گل پسر خودم . خیلی دیر بهتون سر زدم ولی دو تا پست رو با هم خوندم الهی فدای تیپ کت و شلوارش بشم که اینهمه بهش میاد. داماد خوبی میشه ها؟؟؟[خنده] عکسهای توی شهر بازی هم خیلی قشنگ بود. ببوسش عزیز دلم رو.[ماچ][بغل]

ياسمن(مامان هيراد)

اي جونممممممم....چقدر عكساش با كت و شلوار ماه شده....ببينم چه كت و شلوار خوشگلي براش پيدا كردي...مگه براي اين سن و سال هم كت و شلوار به اين شيكي هستش؟؟؟؟ [ماچ]