یونا خان

هفته قبل رفتیم بچه های پرتقالی , ...

 و برای آقا یونا اسکلیتی (به اسکلت میگه اسکلیت ) رو که از قبل دیده بود و به دلیل بسته بودن بچه های پرتقالی نتونسته بود بخره , به عنوان جایزه پر شدن جدول کارهای خوبش خریدیم.

    

یونا و آیدا (همسایمون) دوستای خوبی شدن یا آیدا میاد خونه ما و یا یونا میره اونجا و یا با آسمان و صدرا و ریحانه (بقیه همسایه هامون) میرن پارکینگ و بازی میکنن بغل تانیا وکسری  (پسر خاله و دختر خاله آیدا) هم بیشتر مواقع خونه آیدا اینا هستن و خلاصه جمعشون حسابی جمع است و کلی بازی میکنن و خدا رو شکر با هم خوب کنار میان و اصلا از هم شکایت نمیکنن و با هم دعوا نمیکنن.

تعطیلات عید فطر روهم بوشهر بودیم.راستش من خیلی خسته بودم و زیاد دوست نداشتم از خونه برم بیرون و همش با خاله آنی و خاله نیلان و مامان عاطی صحبت میکردیم و سریال میدیدم .پسری هم دفتر نقاشی اش رو آورده بود و غول و آدم آهنی میکشید و خاله آنی و بابا جون و بقیه رو هم به کشیدن وا میداشت و از بینشون دو تا رو انتخاب مبکرد و با بابا جون بازی میکردن و به شخصیتهایی که یونا انتخاب کرده بود تبدیل میشدن.

یونا هنوز هم با دایی علی رفتاری متفاوت نسبت به بقیه دارد و یه جورایی کنار دایی علی احساس مرد بودن میکنه و کارهای بچگانه انجام نمیده.

 این هفته رفتیم و فرم پیش دبستانی آقا یونا رو از جایی که خود مدرسه سفارش داده بود گرفتیم و بعدش هم رفتیم محام برای گرفتن نوشت افزارش.مدرسشون برای هماهنگ بودن بچه ها گفته بود نوشت افزارشون رو طبق لیستی که داه بودن فقط از محام خریداری کنیم و فقط میتونستیم جا مدادی رو به انتخاب خودمون بگیریم و بقیه وسایل رو از قبل خودشون انتخاب کرده بودن.حتی طرح روی دفتر ها و مارک و ... هم با خودشون بود.

عکسای آتلیه اش رو هم انتخاب کردیم ولی اینقدر پسری ورجه وورجه کرده بود زیاد از عکساش راضی نبودیم . آتلیه خیلی خوبی بود و دکورهای قشنگی داشت ولی آقا یونای ما اون روز که بردیمش برای گرفتن عکس خیلی خسته بود.شب قبلش تا دیر وقت بیدار بود و صبح هم رفته بود  مهد  و وقتی برگشتیم هم  فرصتی برای خوابیدن نبود و 4 بردمش داماد سرا موهاشو درست کرد و  5 رفتیم آتلیه ... انشالله عکسا آماده شد میذارمشون این عکس رو خودم همونجا ازش گرفتم

آقا یونای خسته تازه از مهد برگشته با ببر جدیدش :

 

/ 49 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sanaz

سلام ای جونم چه عکسای قشنگی یونا جون میبوسمت هزارتا[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

سوري مامان عسل

سلام ليلي جون. مدتها بود كه وبلاگ يونا جون واسه من باز نميشد و نمي تونستم حتي كامنت بذارم و بهت اطلاع بدهم. امروز شانسي ديدم باز شد و كلي از ديدن عكسهاي قندعسلي لذت بردم . منتظر عكسهاي آتليه هستيم. روي ماهش رو مي بوسم[ماچ][بغل]

وحیده مامان پارسا

اوضاع احوال چطوره؟روبراهی؟من هم زیاد به این احوال مبتلا میشم.اما بخاطر وبلاگ یه جورایی مجبورم کنار بیام[قلب]

مدیرسایت انتشارات شهرقصه

سلام.........همیشه شاد باشید . شاید انتشارات شهرقصه دعوتی باشد به طرف کتابخوانی. آن طرفها هم بیایید . مقدمتان مبارک.

مامان گلی

سلام لیلی جون خوبی عزیزم رفتن به پیش دبستانی هم مبارکش باشه امیدوارم که همیشه موفق باشه عزیزم

مهشید

دلمون واسه یونا خان پیش دبستانی رفته تنگ شد، مامانی منتظریم.