یه بابا جون دیگه

سلام
الان ساعت 1:34 است  که دارم شروع میکنم به گذاشتن این پست و چند ساعت دیگر به صبح نمونده امیدوارم بتونم تمامش کنم آخه بعد از ظهر خونه خاله سهیلا و رضا و رزا بودیم(عکسشو تو پست بعد میذارم) فردا صبح  هم که سرکار هستم و ظهراز راه اداره یونا و بابا سعید میان دنبالم که بریم پیش مامان عاطی اینا.(با روش بدو بدو وسایل رو آماده کردم و یه لیست هم گذاشتم بابا سعید زحمتش رو بکشه)
چهارشنبه هفته قبل رفتیم رشت و شنبه برگشتیم تقریبا چهار روز اونجا بودیم.مارکوپولو شدیم آخر هفته قبل شمال و این هفته جنوب .تصورش که میکنم اگه آقای رییس این وبلاگ رو خدایی نکرده یه روزی کشف کنه چه حالی  میشه.
از شمال بگم که خیلی خیلی به همه ما خوش گذشت یونا هم حسابی در کنار عمه ها و بابا جون(میگفت یه بابا جون دیگه آخه به بابای من هم میگه بابا جون) و مامان جونش خوش گذروند.جالبه که اینقدر عمه های گل یونا از یونا تعریف کرده بودن که تو محل کارشون همه یونا خان ما رو میشناختن.وقت زیادی برای نوشتن شیرین زبونی های یونا ندارم فقط یکی رو میگم و انشالله بعد سفر یه پست میذارم.
تو هواپیما یه دختر کوچولوی خیلی ناز بود که متاسفانه لبش مشکل داشت (لب شکری بود ) و خیلی جالب و قابل تحسین بود که پدر و مادرش با این موضوع کنار اومده بودن و بچه رو قایم نمیکردن و ظاهرا روحیه خوبی داشتن .من و بابا سعید خیلی آروم و کوتاه با هم در این مورد و این که باید خدا رو به خاطر سلامتی شکر کنیم صحبت میکردیم که یونا صدامون رو شنید و با صدای بلند :
کی لب شکری است؟
من : ساکتپسرم یه نی نی لبش درد گرفته اشتباه شنیدی ما نگفتیم لب شکری
یونا : میخوام نگاش کنم
من : جلو است من و بابایی هم ندیدیمش
و  اتفاقی موقع پیاده شدن از هواپیما جلو ما قرار گرفتن و یونا دختر کوچولو رو دید و با تعجب و با صدای بلند  : مامان این نی نی یه چرا لبش اینجوری شده ؟
من : پسرم خدای مهربون کرده
یونا : مگه چی کرده بوده که خدای مهربون لبشو اینجوری کرده دختر بدی بوده ؟
من : نه مامانی (نمیدونستم باید بهش چی بگم) و برای اینکه دیگه بهش فکر نکنه گفتم : بیا بریم چرخ برداریم وسایلمون رو شما ببری باشه ؟

خدای مهربان به همه نی نی ها سلامتی بده و امیدوارم این فرشته کوچولو هم عمل بشه و خوب بشه.

و اینم عکسای سفر شمال :

اینجا یه رستوران سنتی است که جای شما خالی بود غذاهاش خیلی خوشمزه بود مخصوصا کباب ترش :


یونا در حال کمک به مامان جون : (یونا پشت این شیشه رو خیلی دوست داشت و همش میرفت آواز میخوند قربونش برم با استدیوی عمو سهیلش اشتباه گرفته بود)

تاکی واکی که تو عکس زیر به دست یونا است و عکس 1 سوغاتی مکه بابا جون است برای یونا.عکس ٢(ratatouille) یا به قول یونا موش سرآشپز هدیه عمه سحر گل است و سویشرتی که یونا تو عکس زیر تنش است هدیه عمه سارا جون است.

یونا در حال خوردن لبو که مامان جون براش درست کرده :

پسرم خودش کفشش رو میپوشه مرد شده بغل:

یونا اونجا تو بشقابی که عمه سارا از بچگیش داشت و توی اون غذا نخورده بود غذا میخورد و موقع اومدن مامان جون دادش به یونا

و آقا یونا تا رسید به عمه هاش گفت: من که اینجا دمپایی ندارم پس چی بپوشم؟ و این دمپایی رو عمه سحر و عمه سارا براش گرفتن.

راستی تو این چند روز یه عقد و یه عروسی هم رفتیم.

عمه سحر و سارای نازنین بابا جون و مامان جون ممنون خیلی بهمون خوش گذشت و به امید دیداربغلماچ

خیلی خوشحالم که عید غدیر رو میریم پیش مامان عاطی اینا آخه روز عید چون بابای گلم  سید است همه فامیل و دوستان میان اونجا و حتما خیلی خوش میگذره .از طرفی عمو سهیل یونا هم کنسرت داره و ما از الان داریم ذوق میکنیم.

عید غدیر پیشاپیش مبارک

پ.ن.1 : پست بعدی رو فقط عکسای این پست گذاشتم برای دوستانی که پسورد ندارن

پ.ن.٢ :  دو تا عکس آخری به این پست اضافه شد. 

/ 117 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هستی جوجو

ممنون از پسود [قلب]خدارو شکر که خوش گذشته [گل] عکسها هم مثله همیشه عالی بودن [ماچ]واقعا بچه سالم داشتن بزرگترین نعمته خداروشکر امیدوارم یونای نازنینم سالیان سال تنش سالم و دلش شاد باشه [بغل][ماچ] راستی از پروژه مهدکودک چه خبر؟

هیوا مامان هانا

لیلی جون تو لطف داری.همین که میگی برام کلی ارزش داره.چه خوب که قطار هم داره.تو می دونی قطارهاش خوبه یا نه چون من نمی دونم غیز از قطار سیمرغ برای مشهد قطار خوب دیگه ایی هم داریم یا نه.مامانم یه دفعه زمستون با قطار رفت مسهد خیلی اذیت شد می گفت خیلی سرد بود. قربونت برم مردها رو که میشناسی به این راحت یجایی نمی رن چه برسه به جایی که نمی شناسن اینه که ما اگه امدنی شدیم حتما بهتون سر می زنیم (قول میدهم سرمون طولانی باشه[چشمک]) ولی اگه لطف کنی و اسم هتلهای خوب و با قیمت مناسب رو بهم بگی ممنون میشم. بازهم از دعوتت ممنون.یونا رو ببوس[ماچ]

آیلا

سلام سلام!!!! ليلي گل.... اگه ميشه پسورد....[خجالت]

نانا

اي واي ليلي ببخشيد از فاير فاكس اومدم رمز عبوره ني ني سايتم اومده اينجا!!! نانا مامانه آيلينم!!!!!