یونا و دوستان

سلام موتونم

آخر هفته خوبی داشتم.چهار شنبه ظهرکلافه بودم آخه یه ربع ساعتی مامان لیلی دیر اومد دنبالم و بابای علی کوچولو اومده بود دنبالش و من داشتم نگاش میکردم و غصه میخوردم و قدم میزدم که دیدم جانم.... مامانی و بابایی با هم اومدن دنبالم.چک کردن دیدن ناهارمو کامل خوردم برام بستنی و چیپس و شیر کاکاوو گرفتن و بردنم پارک یه عالمه بازی کردم.بعد از ظهرش هم رضا و رزا با خاله سهیلا اومدن خونمون و خیلی خوش به حالم شد.به رضا میگفتم یه یه و به رزا  هم نانا.به نظرم یه یه و  نانا قشنگتر رضا و رزاست.کاش خاله سهیلا بتونه اسماشونو عوض بوتونه.

۵ شنبه صبح هم کلی با بابا سعید آب بازی کردم و بعدشم رفتیم دنبال مامان لیلی اداره و بعد با هم رفتیم نمایشگاه کتاب که یه یه و  خاله سهیلا هم اونجا بودن و از دیدنشون کلی خوشحال شدم و با یه یه بازی کردم.بعدشم برام از چی چی نی پی تی(پیتزا)خریدن.شام هم هستی و مامان و باباش خونمون بودن که با هستی هم کلی بازی کردم.اینقدر بدو بدو کردیم که دیگه نفسمون بالا نمیومد.

مامایی داشت لباسامو روی بند مینداخت تصمیم گرفتم کمکش بوتونم یه روبالشی آوردم که بندازم رو بند مامانی گفت پسرم این کثیفه اول باید بشوریم بعد بندازیم رو بند.منم رفتم گذاشتمش تو لباسشویی.مامایی خیلی خوشحال شدم قربونم رفت و بوسیدم.منم که دیدم خوشحالش کردم رفتم از تو اتاقم تمام لباس کثیفام و پتومو که صبحها دورم میکنن میبرن خونه مامانا(مامان جون) جمع کردم و بردم ریختم تو لباسشویی.مامایی خیلی ذوق کرد که کمکش موتونم.همینجوریم.همه کارهای خونه با منه.مدلمه.

304237021.jpg

304237019.jpg

304237014.jpg

304237013.jpg

راستی خاله هاله برام یه عروسک شیر آورد و مامان عاطی هم دست خاله هاله برام کلی چیز فرستاده.عروسک چرا , یه عالمه کلید راستکی , بسکوییت گلوکز و جوراب.برای مامایی هم روتختی فرستاد.

304237015.jpg

304237018.jpg

دیگه راحت دی دی (سی دی)چی و چرا رو میذارم و چرا رو هم بغل موتونم و با هم میخونیم.خیلی دوستش دارم و همش بوس صدا دارش موتونم.و قتی دی دی شو میذاریم نشونش میدم و میگم این این وباورم نمیشه که چرا اومده پیشم.

وقتی بابا سعید ازم میپرسه بابایی رو چند تا دوست داری؟میگم پنج و پنج تا انگشتم رو نشون میدم.

خدا رو شکر موتونم  برای اینکه سلامتم و آخر هفته رو با دوستانم بودم.به امید سلامتی همه کوشولوهای نانازی و بزرگترها.که به قول مامایی هیچ نعمتی بالاتر از سلامتی نیست.

راستی دیروز تا من خوابیدم از فرصت استفاده کردن و فیلم پارک وی رو دیدن ولی خوب شد من خوابیدم آخه مامایی میگه نمیدونم آخرش چی شد؟اگه شما میدونید بهش بگید تا اینقدر فکر نبوتونه و حدس نزنه.

تا بعد...27.gif

/ 14 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روزبه

سلام با با و ما ما ن يونا خونه ی جديد مبارک انشاالله برای يونا ی گل مون يک دونه خونه (البته غير مجازی ) بسازين که ديوارش از محبت و سقفش از عشق مادر و پدرونه باشه !

خاله بهاره

سلام یونای نازم.خوشحالم که روزهای خوبی داشتی من همیشه به یاد تو و مامان لیلی و بابا سعید هستماز دور می بوسمت و از خدای مهربون برای عزیز دلم بهترین ها ارزو میکنم

مامان نازنين

قربونت برم که اينقدر آقائی که به مامان کمک ميکنی هميشه خندون باشی پسر ناز و شيرين

مامان ديبا و پرند

سلام دوستم مرده خمير بازيت شدم. به ويژه اون عکست که روی موهات رو هم پرکرده بودی. کادوهات هم مبارک. بيا خونه ما با ديبا و پرند بنشينيد و يک دل سير چيه و چرا رو ببينيد و ايران ايران کنيد.

ندا مامان ستايش

سلام عزيزم دلم تنگ شده بود به اين مامان بی معرفتت بگو که به ستايش هم يه سر بزنيم

حديثه

انشاالله هميشه خوش بگذره بهت

سارا و ماهان

سلام يونا کوچولو ميگم کلی خوش به حال مامان و بابا می شود که همچين پسری دارند..هم کمک می کنی هم آقايی ...مامانت راست می گويد سلامتی بزرگترين نعمت است ..الهی شما کوچولوها هميشه سلامت باشيد ..

مامان فاطمه زهرا(طاهره)

سلام عزيزم........منم هميشه خدا رو شكر ميكنم كه شما نيني ها هميشه سلامت هستيد و ما ميتونيم بيايم از خوندن اين شيرينكاريهاي شما لذت ببريم..........ايشاله همه ي بچه ها هميشه سلامت باشن........ ليلي جون اگه منظورت از آخرش سرنوشت خانم دكترست بايد بگم كه جنون دختره به حدي رسيده بود كه باعث شد اونو هم بكشه...يعني يكي شد مثل همون مادر و پسر.......