خمير بازی

سلام موتوم

چند شب پیش دیدم در زدن.تعجب کردم آخه خونه ما زیاد کسی درشو نمیزنه.با دو با مامایی رفتیم در رو وا کردیم که دیدم عشیاست(عرشیا)اینقدر خوشحال شدم که نمیتونستم خودمو کنترل بوتونم و خوشحالیمو به هر طریقی نشون میدادم.همش میگفتم مامایی بابایی عشیا و عشیا رو بهشون نشون میدادم.کلی بازی کردیم.خیلی ازش خوشم میاد یه کارای جدیدی هم ازش یاد گرفتم.با هم رو مبل راه میرفتیم و از روی دسته مبل میرفتیم رو مبل بعدی.هر کاری میکرد منم میکردم.بعدشم با یه آهنگ شاد با هم کلی رقصیدیم و مامایی و بابایی اینقدر خندیدن که دیگه گریه شون گرفت از خندیدن زیاد.بعد کیک خوردیم و همه خونه رو کیکی کردیم و مامایی رو مجبور کردیم که جارو برقی بکشه.وقتی عشیاداشت میرفت خونشون کلی غصه خوردم و دوست داشتم پیشم بمونه.موقع رفتن دست عشیا رفت لای در و گریه کرد و من خیلی ناراحت شدم و رفتم به بابایی گفتم چبس(چسب) بهم بده و رفتم دادمش به عشیا  ولی بعد خودم دلم خواست چبس داشته باشم و ازش گرفتمش و به مامایی گفتم در در که بازش کنه و زدم رو انگشت خودم.همینجوریم مدلمه.تا اخر شب صحنه ماجرای زیر در رفتن دست عشیا  رو تعریف میکردم و میزدم به دستم و میگفتم أتته أتته.

يونا و عرشيا

يونا و عرشيا

یاد گرفتم رو نوک انگشتام راه میرم.خیلی مدل جالبیه.

یه لوسی شدم برای خودم.میگم بابایی دسی(دستمو بگیر).بعد که دستمو گرفت میگم  مامایی. مامایی دسی(مامانی هم دستمو بگیره)بعد وسطشون تاتی موتونم.

دوست دارم هردوشون پیشم باشن و تا با یکیشون جایی میرم دنبال یکی دیگشون میگردم.آخه دو تاشون دوست دارم.مدلمه

مامایی برام آماما(خمیر)گرفته و خیلی دوستش دارم و باهاش بازی موتونم.ولی همش دوست دارم بزنم به لپم و موهام.و مامایی میگه نبوتون و نمیذاره.بهم گفته خوردنی و مم مم نیست منم یواش میبرم نزدیک دهانم که فکر بوتونه دارم میخورم و خنده ام میگیره و میزنم زیر خنده.مامانی ی ی من عاکلم میدونم خوردنی نیست سر به سرت میذارم.

من از روی عسک روی خمیرم یادم اومد که تو دی دی رنگین کمانم خمیرآریارو تبلیغ موتونه.عسکه رو به مامایی نشون دادم و به کامپیونر اشاره کردم و گفتم نانای و نشسته دور خودم چرخیدم که بگم من متوجه شدم که این همون خمیره .مامایی همش از نبوغ من تعجب موتونه.نمیدونم چرا؟

يونا در حال خمير بازي

عاقبت خمير در چند رنگ

يونا و خمير بازي

آخه اين خميره يا...

شمردن رو یاد گرفتم.یه دو سه شیش هفت پنج ده نه

بعضی وقتا بهم میگن یه کلمه هایی رو بگم که تو فرهنگ لغاتم نیست و من به هر کلمه ای که در فرهنگ لغتم نیست میگم آگومبا.

از آپوها(عمو پورنگ) هم خوشم اومده ولی نه به اندازه چی وچرا.

اینم عسکمه تو بیمارستان روزی که دنیا اومدم و آوردنم پیش مامایی.مامایی یه هو دلش برای نی نی گیام تنگ شد گفت بذاریمش.

يوناي نيم روزه

اینم عسکه همکلاسیم فرنازیه که معرف حضورتون هست.

فرنازي همكلاسي يونا

راستی مامایی هم دستش با اتو جیز شده.من همیشه اتو رو بهش نشون میدم و میگم  مامایی اتو جیز جیز ولی نمیدونم چرا بازم به اتو دست زده.

دوستون دارم یه عالمه هر چی بگم بازم کمه.

تا بعد...27.gif

/ 37 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سميه مامان ايليا

ای جونم خوشگل عروسک ناز بامزه رفتم که امروز واسه ايليا خمير بازی ايليا بخرم

مامان بهنيا

سلام گلم مصل هميشه شاداب تندرست باشيد در کنار يونای عزيز و دوست داشتنی

مامان ارین و مزدا باقری

سلام عزيز دلم تو چقد قشنگی انشاالله خدا تو رو برای پدر و مادرت نگه داره و اونا رو هم برای تو بعد از مدتا که فقط پيامهای ارينو ميخوندم تصميم گرفتم به بعضی از وبلاگها سری بزنم خصوصا اونايی که کوچولويی رو از دست دادن اگه اشتباه نکرده باشم شما هم يه کوچولوی ۸ ماهه از دست داديد که ۲ هفته بيشتر نمونده خدا کنه اشتباه نکرده باشم من ديگه اختلال حواس پيدا کردم.

مانا و مانيا

سلام چقدر عکس چقدر يونای خوش تیپ چقدر بازی ما هم می خوايم يه کاری کنيم که دستونو چبس بزنن.

روابـــط عـــمــومـــی

باسلام و عرض احترام خدمت شما دوست بزرگوار در جلسه آینده نقد و بررسی وب لاگها روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه جشن انتخاب بهترین وب لاگی که که تا پایان پاییز ۸۶ در جلسات مورد نقد و بررسی قرار گرفته است و همچنین تقدیر از ۳۳ وب لاگ نویس برتر در محل آمفی تأتر فرهنگسرای دانشجو برگزار خواهد شد. انتخاب بهترین وب لاگ توسط دوستانی که در مراسم شرکت خواهند کرد انجام میپذیرد. اسامی این وب لاگها در آخرین پست وبلاگ هستند. لذا بدينوسيله از جنابعالي جهت شرکت در اين مراسم دعوت بعمل مي آيد. پيشاپيش ازحضور گرم و صميمي شما تشكر و قدر داني مي شود . وعده ديدار ما : يکشنبه۲۱/۱۱/۸۶ ساعت ۱۷ الي ۱۹ نشانی: خيابان سيد جمال الدين اسد آبادي ( يوسف آباد ) - خيابان ۲۱ - پــارک شـفـق - آمــفــی تــأتــر فــرهــنــگــســرای دانــــشـــجــو با تشکر

مامان پرنيان

سلام خوبی ؟ وای جيگره اون خمير بازيتوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

هيژا

منم که کوچولو بودم به آريا می‌گفتم رده ده، همون تبليغ خمير آريا

مامان اكرم

سلام ممنون از تبريكت عزيزم چه پسر هنرمنديه اين گل پسر بامزه