پارچه

یونا جدیدا هر چیزی که  میریزه روی زمین میگه پاچه پاچه(پارچه) و میره دستمال میاره و میکشه روش.جالبه روی بسکوییت هایی رو که رو زمین ریز کرده و ریخته هم پارچه میکشه.قبلنا میرفت جارو میاورد ولی جدیدا از به قول خودش پاچه خوشش اومده.

دیشب هم ۲ به زور خوابوندمش و الانم سر کارم.وروجک خواب نداره.

دیروز گرفتار کار خونه بودم و یادم رفته بودم در یکی از کابینتها رو مهر و موم کنم.فلفل خان رفت سرش و طبق معمول شروع کرد به بیرون آوردن وسایل.پیش خودم گفتم بذارم مشغول باشه بعد جمعشون میکنم لااقل بهم نمیچسبه و یه خورده به کارام میرسم.

یه لحظه نگاه کردم دیدم کابینت در حال خالی شدنه و جالبه که بشقابهای بزرگ رو روی هم چیده بود و کوچیکها رو روی هم.چند لحظه بعد صدای بلندی به گوش رسید و خودش هم از ترس زد زیر گریه.بغلش کردم و دیدم اومده چهار پنج تا دیس رو با هم بلند کنه از دستش افتاده و یکی از دیسها هم شکسته.خدا رحم کرد بچه ام چیزیش نشد.یه عالمه بوسیدمش.دیگه هیچوقت فلفل رو در حال کار خرابی تنها نمیذارم.

دیروز ظهر آفتاب خوبی بود.بابا سعید اومد اداره دنبالم و با هم رفتیم  فلفل رو از خونه مامان جون برداشتیم و بردیمش پارک.بعد اومدیم خونه ناهار خوردیم.

یونای ده ماهه

پ.ن.۱ : با تشکر از مامان تینا و سینای نازنینم به خاطر قاب قشنگی که برای عکس فلفل گذاشتن.

/ 20 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان پارسا

ممنون از ابراز لطفتون اميدوارم هر چی خيره پيش بياد.. برای شما و گل پسرتون بهترينها رو آرزو دارم

ژاله

عزيزم گريه نکن چه عکسه خوشليه

مهسا

خدابرات حفظش کنه گل بسرتو

بنفشه مامان ياسمين

خدا رو شکر که رو پای خودش نيوفتاده و چيزيش نشده ديس هم فدای سرش بابايی يکی ديگه ميخره عکسش هم خيلی قشنگه

آزيتا مامان آرتين

ليل جان منهم با خواب آرتين مشکل دارم. آرتيثن حدود ساعت ۹ شب ميخوابه ولی تا صبح لااقل ۱۵ بار بيدار ميشه و من بيچاره صبح بايد برم سرکار.بیخود بهشت نرفنه زیر پامون . با این وعدع وعید های الکی ، به خودمون دلداری مییدیم.

مژگان (مامان آندیا جون)

سلام لیلی جون ، وروجک خوشگلت دیگه حسابی خوردنی شده ها این عکسش هم محشره. شیطنتهایش درست مثل آندیا ست . اونهم مرتب محتویات کابینت ها رو وسط آشپزخانه ولو می کنه . هر از گاهی خسارت های جزئی هم داریم خانومی من خیلی وقته مسواک زدن رو برای آندیا شروع کردم منتها آندیا معمولا مسواک رو ازم می گیره که خودش اینکارو بکنه و نمی ذاره درست دندونهایش رو مسواک کنیم خیلی وقتها هم مسواک نزده خوابش میبره در واقع فعلا مسواک زدن نقش چندانی در بهداشت دندانش نداره و بشتر جنبه آشنایی و ایجاد عادت مسواک زدن مطرحه. فعلا از خمیر دندان هم استفاده نمی کنیم چون قطعا می خوره. یونای ملوست رو از طرف ما ببوس خیلی دلم می خواد ببینمش