یه هفته است که ...

این پست رو در حالی میذارم که یه هفته است پسر قشنگم رو ندیدم و ازمن دوره. همه چیز خیلی تغییر کرده .صبحها که از خواب بیدار میشم نمیخواد با دقت و وسواس به همراه بابا سعید صبحونه و ناهار و قمقمه آب و میان وعده و لباس اضافه و کیف و.. پسرکم رو آماده کنم و بعدشم با دو برسم اداره و کارت بزنم. فقط خودم آماده میشم و خیلی زود میرسم اداره به حدی که فقط مستخدم ادارمون قبل از من اومده.یه هفته است که خونه منظم است و همه چیز سرجاشه و من اصلا کار خونه نمیکنم و هر روز فیلم و سریال میبینم و پشت کامپیوتر مینشینم و یه وروجک من رو از پشت کامپیوتر بلند نمیکنه که بگه من با کامپیوتر کار دارم یا بگه بازی کنیم ولی...

 یه هفته است که همش دارم اشک میریزم و با همه این چیزهایی که گفتم مدام دلم گرفته و انگار یه چیزی تو خونه گم کردم. جای نفسم تو خونه خالیه که بریز و بپاش کنه و وقتی دارم غذا درست میکنم و کار خونه رو انجام میدم بگه مامانی بیا بریم بازی کنیم.و من قوری و سوسکه و مزرعه بازی کنم و جای حیوانات باهاش صحبت کنم و اون به بریز و بپاش هاش ادامه بده و اگه من از پای کامپیوتر بلند شم معترض بشه و بگه بازی کن .وقتی ساعت کار اداره ام تمام میشه جاش خالیه که برم در مهد دنبالش و بیارمش خونه و به زور دستش رو بشورم و لباسش رو عوض کنم.وقتی دارم غذا میخورم جاش کنارم خیلی خالیه.جاش همه جا و همیشه کنارم خالیه .

و یه هفته است که یونای من مجبور نیست صبح زود از خواب بیدار شه و در حالی که چشماش پر از خواب است به مربی اش تکیه بده که برسه به کلاسش و سرش رو روی میز بذاره و بخوابه و من با دل شکسته و عذاب وجدان و چشمای اشک آلودم بدرقه اش کنم و راهی اداره بشم.

 یه هفته است که یونا صبحها نه و نیم به بعد از خواب بیدار میشه و مامان عاطی تا یونا خوابه کارهای خونه رو انجام میده و غذاشو آماده میکنه و بعدش با بابا جون میبرنش کنار دریا و پارک و خونه فامیل که بازی کنه و سرگرم بشه و وقتی تو خونه است با خاله نیلان و خاله آنی بازی میکنه و براش کتاب میخونن و با بابا جون و دایی علی  پلی استیشن بازی میکنه و به خاله هاله سفارش خرید لواشک میده . بابا جون میره براش پیتزا میگیره و با دایی علی میره همبر میخوره .به مامان عاطی سفارش دوچرخه جدید میده و میگه یکی جدید برای اینجام بگیرید و اون که دارم برای اهوازم باشه.

 و یه هفته است که پسرکم مامان لیلی و بابا سعیدش رو تحویل نمیگیره و باهاشون تلفنی صحبت نمیکنه و فقط مامان لیلی رو در نقش قوری یا سوسکه میپذیره و چند تا سوال و جواب ازشون میکنه و میگه خدافظ و میره.و وقتی ازش میپرسیم بیاییم دنبالت با اطمینان میگه نه نمیخوام بیایین دنبالم و معلومه حسابی داره بهش خوش میگذره.

بااین وضعیت دلم نمیاد اذیتش کنم و برم دنبالش این هفته رو هم تحمل میکنم ببینم خدا چی میخواد.پسر قشنگم دلم برات یه ذره شده.دوستت دارم خیلی زیاااادبغل

وقتی یونای من نینی بود :

نفسم دوستت دارم

پ.ن.١(یکشنبه ٢٠/١٠/٨٨) : جمعه شب یه دفعه یونا تغییر کرد و تلفنی با من و بابا سعید صحبت کرد و  به بابا سعید  گفت هر وقت گفتم بیا دنبالم.شنبه ظهر مامان زنگ زد و گفت صبح که یونا از خواب بیدار شده گریه کرده که بابا سعید رو میخوام  بابا سعید الان اینجا بود و بردم تو هوا .قربونش برم خواب بابا سعیدش رو دیده بوده.و لباسش رو هم عوض نکرده و گفته میخوام مامانم لباسم رو عوض کنه.بابا سعید هم که دیگه طاقتش تمام شده بود و از طرفی تو اداره هم خیلی گرفتار بود و نمیتونست مرخصی بگیره گفت الان حرکت کنیم و بریم برش داریم و برگردیم.یعنی ۶ ساعت رفت و ۶ ساعت برگشت ... تا بابا سعید بتونه یکشنبه صبح سرکارش باشه.مامان هم گفت دلش نمیاد این کار رو کنیم و اگه فقط میخواییم بیاییم و برگردیم خودش یونا رو میاره اهواز.خلاصه به اصرار مامان عاطی و بابا سعید رو راضی کردم که خودم برم و گل پسرم رو بیارم.ساعت دوازده و نیم به سرعت از اداره اومدم بیرون و  خودم رو به اتوبوسه ١ رسوندم و ساعت هفت پسر قشنگم رو دیدم.بغلش کردم و اشک میریختم و یونا میگفت این چیه از چشمت میاد ؟

فردا  با یونا برمیگردم اهواز . یونا همش بهانه بابا سعید رو داره و  و سراغش رو میگیره. از طرفی مامان عاطی اینا بهش عادت کردن و همشون ناراحتن و هنوز نرفتیم گریه میکنن. 

/ 85 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاله جون

سلام منم همین چند وقت پیش خاله شدم برای اولین نوه خاندان هم یه وبلاگ افتتاح کردم به اسم اولین نوه خوشحال میشم به وبلاگ من و یگانه کوچولو هم سر بزنی

مامان ستایش

مامان لیلی هنوز برنگشتین؟ ما آپ کردیم و منتظر شما هستیم[بغل][ماچ] منتظریما

ارغوان و کوچولوها

وای وای قربونش برم[قلب] پس معلومه حسابی دلتون براش تنگ شده بود که هنوز اپ نکردید[چشمک] حسابی ببوسیدش[ماچ]

مامان تاتمه

الهیییی[گریه]ایشالا هیچ وقته هیچ وقت هیچ چیز نتونه از هم جداتون کنه[ماچ]

خانم شاد

چه سخت بود برای شما و چه سخت هست برای مامان عاطی یونا جون ... [گل]

زینب

سلام چه کار کردم تا بازديد وبلاگم 50 برابر شده من هم مثل شما وبلاگ دارم. حدود يکسال است که هر وقت فرصت مي کنم آن را آبديت ميکنم. اما دريغ از يک بازديد کننده. اما از وقتي که با جهان باکس آشنا شدم آمار وبلاگم 10 برابر شده. حالا که آمارم فقط با يک لينک باکس 10 برابر شده اگر پنج ليک باکس در وبلاگم بذارم چي مي شه درسته آمار بازديد کنندگان 50 برابر مي شه. شما هم امتحان کنيد. لينک باکسهايي که من پيشنهاد مي کنم اينه، به خاطر اينکه روي سرور قوي نصب شده و کمتر غير فعال ميشه وزود هم لود مي شه. پس شما هم دست بکار بشين. و بريد قسمت بالاي لينک باکس و روي قسمت لينک خودرا اضافه کنيد کليک کنيد. بعد کدي را که ميده در قالب وبلاگتان بذاريد. همش يک دقيقه وقت ميبره ولي اثرش فوق العاده است. اميدوارم بتونم با اين پيشنهاد به شما کمک کرده باشم. موفق باشيد. لينک باکسهاي پيشنهادي من اينه. جهان باکس http://www.jahanbox.com/ امين باکس http://www.aminbox.com/ آرام باکس http://www.arambox.com/ ارم باکس http://www.erambox.com/ جوان باکس http://www.javanbox.com/ اگ

منم

الهی قربونش برم من دلش واسه مامان و بابا تنگ شده بوده

منم

راستی از وقتی نی نی رفته مهد منم همش عذاب وجدانم چیکار کنم.