تعطیلات عید قربان 92

تعطیلات آخر هفته رو جایی نرفتیم و از جمع گرم خانوادگی لذت بردیم قلب خداییش خیلی وقتا هیج جا آرامش خونه رو نداره .وضعیت به هم ریختگی خونمون بهتر شده بغل هر چند که کسی رو پیدا نکردم که بهم کمک کنه ولی مامان گلم قراره بیادش و مثل همیشه فرشته نجاتم بشه قلبماچ

بچه ها چقدر زود بزرگ میشن لبخند وقتی که صدرا کوچولو همسایه واحد کناریمون به دنیا اومد اصلا فکرش رو نمیکردم یه روز هم بازی یونا بشه.این روزها صدرا کوچولوی شیرین زبون مهمان خونه ما میشه و با یونا بازی میکنن و سرگرم میشن بغل

یونا رفت دنبال صدرا که بیاردش خونمون و با هم بازی کنن و مامان صدرا گفت که صدرا مریضه میترسم بیاد پیشت تو هم مریض بشی

و یونا :اشکال نداره من خودم هم مریضمدروغگو

قربون پسرکم برم من که عاشق همبازیه بغل

و گزارش تصویری تعطیلات آخر هفته ما :

میدان راه آهن :


میدان س ه- د خ ت رقدیم  :

رستوران لبنانی صادقیه :(به هوای ماهی کبابی رفتیم اونجا,تو تبلیغاتش زده بود ماهی رو از آکواریوم خودمون انتخاب میکنیم که برامون کباب کنن ولی آکواریومش از شانس ما اون روز خراب بود چشمکو ماهی رو ندیده سفارش میدادیم ابله.

یه جورایی هم میشه گفت از خوش شانسی ما ... چون یونا اگه ماهی زنده رو میدید همون یه کم رو هم نمیخورد.یه بار با هم رفتیم بازار کاوه ماهی خریدیم و یونا کلی از اسم و نوع ماهی ها میپرسید و تمیز کردن و تیکه کردن ماهی رو دید و به قول خودش زبونش رو هم دید و وقتی اون ماهی رو درست کردم حتی یه لقمه هم نخورد.پسری مدافع حقوق حیواناته)

یونا در حال جمله سازی با کلمه حالا :حالا با هم چند ساعت فکر کنید.

پاک کن رو برداشت و گفت:  اشتباه نوشتم حالا با هم چند دقیقه فکر کنید درسته.

گفتم ساعت هم خوبه فرقی نداره

و یونا : نه بابا کی چند ساعت فکرمیکنه

و من :متفکر

/ 42 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زیبا

سلام لیلی جون[قلب] خسته نباشی عزیزم,الهی که همیشه پرانرژی و سلامت باشی خانمی[ماچ] مامانها همیشه کمک حال بچه هاشون هستند,خدا مادر گلتون رو حفظ کنه[قلب] یونای عزیزم رو ببوس,ماشالا هر دفعه که عکسش رو میذاری لذت میبرم و هر دفعه شیرین تر میشه و حسابی که به دل من نشسته[بغل][بغل][ماچ][ماچ][قلب][قلب]

گلهای زندگی من

مامان لیلی گل ومههههههههربون عید غدیر رو بهت تبریک میگم واز راه دور صورت زیبا وگلتو میبوسم[ماچ]

سپیده عمه آریانا

افدای این گل پسر ناز بشم . الهی همیشه خوش و خرم و سلامت باشید .[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

آزاده مامان دیانا&آوینا

گاهی هم نیاز به آرامش و خونه موندنه برای تجدید قوا مثل تعطیلات این بار شما[لبخند]همیشه الهی شاد و خوش و تندرست باشین[قلب][ماچ] عیدتون مبارک عزیزم.

مامان عرشیا

خوب بچه راست میگه دیگه! آخه کی چند ساعت فکر میکنه![خنده] یونا ست دیگه!باهوش و زرنگ و مهمون نواز ماشالله[ماچ]

صادق صالح

با عرض سلام از شما دعوت می کنم از وبلاگ " جهان آموزش " بازدید بفرمائید. ضمنا در صورتی که تمایل به تبادل لینک داشتید بفرمائید تا وبلاگتان را لینک کنم. موفق باشید.

وحیده مامان پارسا

چقدر خوبه که با بچه های کوچیک هم بازی میکنه..پارسا رابطه اش با بچه های کوچیک خوب نیست..راستی با هوای آلوده اهواز چه میکنید..آلوده ترین شهر جهان...واقعا تاسف داره به این همه بی درایتی..

الینا

سلام اقا یونا به وبم حتما سر بزنید با تبادل لینک موافقی

عارف

ماشاا... ماشاا... خدا حفظش کنه!