عید غدیر + قرار وبلاگی + شب یلدا

سلام

اول از همه شب یلدای خوب و خوشی داشته باشید .ما قرار بود شب یلدا برای جشن پرشین بلاگ بیاییم تهران.ولی چون دعوتنامه پر نکرده بودیم منصرف شدیم. امشب که رفتید جای ما رو هم خالی کنید .سعادت دیدار شما دوستان گلمون رو نداشتیم.

ما چهارشنبه صبح زود حرکت کردیم تا عید غدیر رو پیش مامان عاطی اینا باشیم و جمعه بعد از ظهر برگشتیم اهواز.سفر کوتاه ولی خوبی بود.یونا که اینقدر ذوق زده شده بود که اونجا نه غذا میخورد و نه میخوابید به حدی که تو راه برگشتن از خستگی خوابید و بیست کیلومتری اهواز بیدار شد.راستی یونا دایره و مثلث(به قول خودش مشلش) و خط و نقطه رو تشخیص میده.با مامان عاطی و بابا جون رفت بیرون بهش گفتم: مامانی نه هر چیزی چشمت دید به مامان عاطی بگی میخوام. باشه پسرم؟ قول بده.گفت : قول نمیدم و رفت و با یه جعبه شکلات بزرگ که جعبه اش مثلث بود برگشت.شب هم پیش مامانم و بابام خوابید.مامان که سرمای سختی خورده بود با دیدن یونا سرحال شده بود و مریضیش رو فراموش کرده بود.بعد از ظهر عید هم همه فامیل خونه مامان اینا جمع بودن و شام رو دور هم بودیم و از بابا عیدی گرفتیم .

یونای من

عید غدیر

 یونا با پارسا و پوریا (پسر دایی های من)کلی بازی و شیطنت کردن.

یونا و پارسا و پوریا

همش به آروین(پسر خاله من) میگفت: کوچولو بیا بغلت کنم و میبوسیدش و براش ذوق میکرد.

آروین کوچولو

با محمد امین(پسر یه خاله دیگه من)هم بازی کردن و وسط بازی یونا اسباب بازی یاش رو جمع کرد و برد تو اتاق.آروم تو گوشش گفتم : مامانی محمد امین داشت بازی میکرد چرا جمعشون کردی؟ گفت : چی؟ دوباره بلندتر گفتم باز گفت : چی ؟ چی میگی مامانی؟ و این دفعه بلند گفتم باز گفت : نمیدونم چی میگی . میبینید وروجک رو .

یونا و محمد امین

صبح پنج شنبه هم رفتیم خرید و ظهر هم رفتیم دیدن خاله سمی اینا.اینم یونا در استدیو خانگی عمو سهیل جان.(بلوزی که تو این عکس تنش است و لباسایی که عکسشو گذاشتم به اضافه یه ست دفتر نقاشی آموزشی و بادکنک اسپایدر من و یه کیف مامان عاطی جون برای یونا گرفت)

یونا در استدیو خانگی عمو سهیل

کادوهای مامان عاطی جون

جمعه صبح هم رفتیم جاده ساحلی وجای شما خالی یه قرار وبلاگی داشتیم.آرتینا جون و مامان راما امیر مهدی گل و مامان تارا و ارشیا جون و مامان هاله .از مامانای گلشون ممنونم که اومدن آخه هر سه تاشون شاغلند و میدونم مامانای شاغل صبح جمعه چقدر گرفتارن.از دیدنشون خیلی خیلی  خوشحال شدم. راستی خاله نیلان و خاله مریم هم با ما اومده بودن.

ارشیا جون هم که به یاد ایام کودکی با سه چرخه نی نی گی هاش اومده بود(هاله جون دیدی گفتملبخندچشمک).امیر مهدی هم که افتخار عکس گرفتن رو نداد ولی این افتخار رو به خاله لیلی داد که با هم تو دریا سنگ پرتاب کنیم .هاله جون وقتی رسید گفت شیرینی هم آوردم که با هم بخوریم و ظاهرا این شیرینی شیرینی با برکت بود چون یونا تا شنید گفت : شیرینی میخوام و تا هاله جون شیرینی رو نیاورد یونا مرتب تکرار میکرد. یونایی که این چند روز هیچ نمیخورد حسابی از شیرینی های خاله هاله خورد و میگفت : دوباره شیرینی میخوام.

یونا-آرتینا-ارشیا

یونا و آرتینا

جمعه بعد از ظهر هم برگشتیم اهواز .موقع برگشتن یونا میگفت : دایی علی میایی با ما؟دایی علی میگفت: مامانت اجازه میده ؟ و یونا به من میگفت : مامانی اجازه میدی دایی علی بیاد با ما.اجازه میدی یا اجازه نمیدی ؟ گفتم : بیاد پسرم .و به دایی علیش میگفت : اجازه داد.مامانی اجازه داد.

 

امروز صبح که یونا رو بردم خونه پرستارش آدم آهنی بچگی های دایی علی رو هم که با خودش آورده بود اهواز به اضافه یه عالمه اسباب بازی دیگه با خودش برد. تو ماشین میگفت آدم آهنی میخواد بخوابه براش آهنگ بذار میخواد رو بالش بخوابه پتو بکشم روش و میگفت: پیش پیش پیش... .

تا بعد بای بای

 

 

 

/ 44 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ِشرکت مدیریت اطلاعات پویا مهارت

سلام ...تبریک می گویم هم بخاطر وبلاگ قشنگ هم بخاطر برنده شدنت . شرکت مدیریت اطلاعات پویا مهارت می خواهد یک هدیه برایت بفرستد بیا تو وبلاگ شرکت و روی محصولی که خواستی آدرس و تلفنت را برایمان بگذار تا در اولین فرصت هدیه ات را برایت بفرستیم .[گل]

من و فندق

امیدوارم یلدا بهتون خوش گذشته باشه و یونا حسابی کیف کرده باشه... حالا آدم آهنیه با آهنگ خوابش برد؟؟[چشمک] از طرف من این جیگر شیرین زبون رو ببوس[ماچ]

سوری مامان عسل

سلام لیلی جون. خانومی خیلی حیف شد که نتونستم زیارتت کنم. اما خیلی خوشحال شدم که وبلاگ شما جزو ده وبلاگ برتر شد. به تو و یونای عزیزم تبریک می گم امیدوارم که همیشه جزو برترین ها باشین. انشالله که اعیاد و شب یلدا به شما خوش گذشته باشه. یونای گلم رو می بوسم [ماچ][بغل]و اینا واسه تبریک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

مامان نورا

ماشاالله یونا جون به نظرم خیلی قد کشیده و بزرگ شده ... این عکسهای ساحلیتون هم منو کشت ، خوشبحالتون ... حسن اینکه دیر به دیر سر میزنم اینه که وقتی میام یه عالمه سورپریز قشنگ دارم که تا کلی وقت سرم گرمه و واسه خودم تو وبلاگ یونا جون می چرخم ... [چشمک]روی ماهشو ببوسین [ماچ]

رویا مامان سینا

سلام لیلی جون تبریک می گم واقعا وبلاگ قشنگی دارید عکسهای یونا جون هم خیلی قشنگ بود[گل][گل][گل] به ما هم سر بزنید با اجازه لینکتون می کنم

شهرزاد مامان حسین

سلام خانمی. برنده شدن وبلاگ یوناجون رو خیلی خیلی تبریک می گم.گل پسر شیرینمونو ببوس.

مامان آلینا

ممنون لیلی جون ازلطفت.یوناگلم روببوس.راستی اسمش خیلی قشنگه.[ماچ][گل][ماچ][گل]

رانا

یونا جون ما رو هم ببوسماچگل