يونا فلفلي

دیروز برای اولین بار و به سفارش خاله نیلان  برای یونا سالاد الویه نی نی گونی درست کردم .مرغ رو با یه کم زرد چوبه و پیاز آب پز کردم.هویچ و سیب زمینی و تخم مرغ هم جدا آب پز کردم.بعد مرغ و زرده تخم مرغ و سیب زمینی و هویچ و نخود فرنگی و ذرت رو قاطی کردم و با آب مرغ نرمش کردم.نمک و لیمو هم زدم.گل پسرم خوشش اومد.

بفماييد هويج....

000911.jpg

000929.jpg

000943.jpg

دیروز رفتیم سوپربرای خرید و خانم فروشنده با انگشتاش تند تند میزد رو دکمه  ماشین حساب و داشت برامون حساب میکردو یونا هم ساکت بود و با دقت نگاه میکردوبا انگشتاش کار اون رو تکرار میکرد.خانم فروشنده گفت چی میخوای آقا کوچولو؟(فکر میکرد یونا داره به چیزی اشاره میکنه و چیزی میخواد)نمیدونست یونا وقتی چیزی میخواد اشاره میکنه و بعد بال بال میزنه تا اون چیز رو به دست بیاره.

من موش موشي هستم...

001034.jpg

001046.jpg

001120.jpg

پروژه قبلی یونا در آوردن وسایل زیر باندی ضبط بود و پروژه جدیدش

در آوردن وسایل به همراه باز و بسته کردن در بیچاره به طوری که به زیر تلوزیونی بخورد و صدا ایجاد کنه...

اومدم ببينم اينجا چه خبله؟

در رو باز و بسته موتونم

بريزمش به هم بازي بونونم...

دیروز با بابا سعید رفتیم دنبال یونا خونه مامان جون(پرستار یونا)مامان جون گفت پرناز همکلاس یونا راه افتاده و یونا هم همش دوست داره بایستد و راه برود و داره به شدت تلاش میکنه.

به یونا یه ماشین جدید دادم که بازی کنه ولی از دیدن ماشین تعجب نکرد و تا دادم دستش شروع کرد ماشینش رو جلو و عقب بردن و صدای ماشین با دهانش در میاورد.حدس میزنم این کار رو هم از همکلاسش کاوه یاد گرفته باشه آخه من بهش یاد نداده بودم.

دالم موهامو شونه موتونم

اه گيل كلد تو موهام!!!!!!

چه بوتونم؟؟؟؟

یونا از بچگی عاشق سی دی چی و چرا بود.مخصوصا آهنگ تولد و چلپ چولوپ آب بازی... .و جدیدا با چی و چرا هم آوازی میکنه.اون قسمت از آهنگ تولد که میگه :لپتو بتشم أ بچه كشنگم أ... .يونا ميگه أ ...أ... .

و اينكه پسرم لباس جديد و نو كه تنش ميكنم تشخيص ميده و لباسشو نگاه ميكنه و با دست ميكشدش و ميخنده و من و باباسعيد رو نگاه ميكنه. 

لی لی لی لی لی حوضک که براش میخونم خودش بازی میکنه.

مبل رو میگیره و راه میره.

از اختلاف سطح هال و آشپزخونه میاد بالا و میره تو آشپزخونه.و بعدشم که معلومه... .یکی از چیزای مورد علاقه اش در لباسشوییه.

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

به به چه عکسهای قشنگی از گل پسر گذاشتی منکه عاشق مو شونه کردنش شدم

مژگان (مامان آندیا جون)

دست مامانی درد نکنه که اینقدر باسلیقه برای یونا سالاد الویه درست میکنن چقدر عکسهایت خوشگل شدن یونا جون خیلی شیطون بلا شدی ها

مامانی وروجک

سلام وای چه عکس های قشنگی من عاشق عکس اوليش شدم با دستمال سرش!!

نازنين

ماشاا... به تو پسر باهوش و ناز

تارا

يونا جيگری خاله فدات بشه نازم ليلی جون ذرت بهش ميدی اذيت نميشه ....حواست باشه دلش درد نگيره

ارام

علاقه پسر بچه ها به ماشين فکر کنم ذاتی باشه نيکان هم صدای ماشين و درمياره و باش بازی ميکنه من هم يادش ندادم به دوستت بگو ابادان خيلی بهتره خرمشهر اصلا برای زندگی خوب نيست من بدبخت الان خرمشهرم ديگه دوسال ابادان بودم يک سال که خرمشهرم ولی پشيمونم

مامان اکرم

سلام لیلی جون ماشالله به این گل پسرت. خیلی جیگره ها با اون مو شونه کردنش

پريسا مامان نازنين

يونا جون هر روز بهتر از ديروز و هر روز بزرگتر از ديروز - آفرين به اين يونا کوچولوی با هوش و زبر و زرنگ -