آغا

بابا سعید داشت به فلفل یاد میداد که اسمشو بگه.

بابا سعید:پسرم اسمت چیه؟بگو یونا

یونا:ایننه

بابا سعید:اسمت چیه پسرم؟یونا.آقا یونا.اسمت چیه؟

یونا:آغا

بابا سعید:آقا نه پسرم .یونا.....آقا یونا

و تا الانم که از فلفل میپرسیم اسمت چیه؟میگه آغا و بعد که میگیم بگو یونا میگه ایننه.

یونا : پرت پرت

معنی:بریم تو اتاقش. سر استخرش. و توپ کوچولوها رو با هم یکی یکی پرت کنیم تو استخر(بازی بازی).

با وجود فلفل ریز کنترل تلوزیون هیچ وقت کنارش نیست و برای پیدا کردن کنترل باید از یونا بپرسیم پسرم کنترل کو؟و یونا خان سریع کنترل به دست از تو اتاق یا آشپزخونه یا...میاد.

فلفل خان دیگه تو همه کارهای ریز و درشت خونه دخالت دارد.تا میبینه دارم غذا درست میکنه سریع میاد.

فلفل:اووم اووم.

من: چی میخوای پسرم؟

به جا قاشقی اشاره میکنه یا خودش میره از کشو قاشق چوبی رو میاره.

فلفل:أیی(علی)یعنی بلندم کن.

فلفل: اووم اووم مم مم.یعنی میخوام غذا رو هم بزنم.

وقتی چیزی رو بدون درپوش میذارم تو ماکروفرفلفل به در پوش اشاره میکنه و میگه اووم اووم در در.میگم درشو بذارم روش؟سرشو تکون میده و میگه عاه.

ظرفی که توش ژله درست کرده بودم و تمام شده بود گذاشته بودم تو ظرفشویی و توشو آب ریخته بودم که بشورمش.فلفل دیدش و بهش اشاره کرد و گفت ژه ژه.گفتم ژله مامانی؟گفت عاه

به کامپیوتر و شکلات میگه کاکا.

با مامان اینا که صحبت میکنم و میزنم رو اسپیکر ذوق زده میشه و به در اشاره میکنه و میره کنار در و میگه آننه آننه(خاله آنی).قربونش برم صداشونو میشناسه.البته به خاله نیلانش و مامانم هم میگه اننه.

۳ شنبه شب خونه هستی کوچولو اینا بودیم.من طبق تجربه چند تا از اسباب بازی های یونا رو با خودم برده بودم که باز هم نتیجه نداد.آخه هستی وروجک نه میذاشت یونا به اسباب بازی های خودش دست بزنه نه اسباب بازی خود یونا.هر چی رو یونا دست میزد ازش میگرفت.نمیشد یه لحظه یونا رو تنها بذارم که هستی خانم یا هلش میداد و مینداختش رو زمین یا کتکش میزد.یونا خان هم دردش میگرفت و گریه میکرد ولی اصلا به دل نمیگرفت و میگفت هشتی هشتی و باز دوست داشت با هستی بازی کنه.جالبه که اولش که رسیدیم یونا اسباب بازی هستی رو بر داشت و هستی ازش گرفتش.بعد من اسباب بازی های یونا رو از کیفم درآوردم و دادم به یونا و یونا تا از من گرفتشون دادشون به هستی.قربون دل مهربونت بره مادر.عزیزه دلم.پسرم خیلی خوش قلبه به خدا. ولی دوست دارم بتونه خودش از خودش دفاع کنه آخه نمیشه بین بچه ها رفت و من طاقت دیدن اشکهای قشنگشو ندارم.

پ.ن.۱:

ماست خوردن به روش یونا فلفلی:

ماست خوری به روش  یونافلفلی

 

 

پ.ن.۲:

یونا خان ۳ آذر ۱۳۸۵:

نفس مامان

پ.ن.۳:

به فلفل خان برای مدت کوتاهی به زور(بنا به توصیه بزرگان)پستونک دادیم ولی اصلا دوست نداشت و پرتش میکرد بیرون و در نتیجه اصلا پستونک نخورد.

بعدا نوشت:دوستای گلم  منو ببخشید. سری آخر کامنتها رو به جای تایید اشتباهی پاک کردم.خودم هم خیلی زیاد  ناراحت شدم.

/ 21 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حديثه

چه پسر خوش قلب و خوشگلی ماشاالله هزار الله اکبر به اين گل پسر آقا

پرستووو

علی ماستی آغا ماستی ... چه تبليغی کردی برای اين ماست ... حالا از فردا براش صف ميکشن... جيگری آخه تو واقعا درست ميگی که کامپيوتر = کاکائو ه ... پس چرا همه باور نميکنن؟

زهرامامان ریحانه

وای وای وای چگده ماه شدی تو یونا جونیبا این یونا گفتنت .... عکسای پست پایینم خوشگلن ولی یونا جون بیشتر شبیه مامانشه

نازبانو

سلام ليلا جون وای که چه شيرينه اين يونای عسلیخودمونيما حسابی با شيرينکاريهاش سرگرمیها. راستی عکسهای خودتو ن هم خیلی قشنگه یونا جون ترکیبی از مامان وباباشه .گل پسری را میبوسم

ننه گلی

سلام چه عکسايی گل پسر مهربون داره

منیره شه طلب

سلام .من دانشجوی سال آخرمعماری هستم ودارم درموردطراحی کودکان پایان نامه می نویسم با اجازه شما قصددارم چند تا ازعکسهای کوچولوتونو استفاده کنم اگرازنظر شما اشکالی داره برام ایمیل کنی تا این کارو نکنم .باتشکر

میثم

سلام فلفلی شمل خیلی خوشکله خدا حفظش کنه من خیلی بچه دوست دارم عاشق بچه هام انشا ’الله تا 120 سال بالا سر بچه تون بمونید و سایه بالا سرش باشین

یاسمن

سلام. ماشاللا خیلی بامزه است خدا نگه داره واستون.. واسش اسپند دود کنید و از طرف من بوسش کنید!