دست من ودست بابایی

سیاااام
من چهار شنبه با مامایی و بابایی رفتم پارک  ساحلی کیان پارس که خیلی خوش گذشت.

پارک ساحلی کیان پارس

308975418.jpg


اینم دست من و دست بابایی است.انشالله بزرگ بشم ,مرد بشم بازم از دستم با بابایی عکس میذارم .

دست من و دست بابایی

 بابایی من امیدم اول به خدا و بعد به دستای شماست.آخه من هنوز اول راه پر تلاطم زندگی هستم.

 308975420.jpg


پنج شنبه هم یه سر کوشولو رفتیم دده( بیرون) و آبابا(آب نبات)خوردم و شب هم خاله افوز(خاله افروز) و عمو سیاد( عمو سجاد )اومدن پیشمون که من حوصله ام سر میرفت و همش به مامایی میگفتم.پاشو... بیا پیشم ...مامایی ایناش...به به ... و به هر بهانه ای دوست داشتم با خاله افروز صحبت نبوتونه و فقط پیش من باشه وبا من صحبت بوتونه.

 آبابا(آب نبات) به به به


خلاصه مجبورشون کردم که بیان تو اتاق من أچی بوتونن و صحبت بوتونن و بعد سوار تابم شدم و مامایی و خاله افروز منو هل میدادن و صحبت میکردن.منم بلند بلند تااااب تااااب عباسی میخوندم و همش مامایی رو صدا میکردم که با من بخونه و با خاله افروز صحبت نبوتونه.
بابایی و عمو سجاد روبه رو کامپیوتر أچی کرده بودن(نشسته بودن).منم رفتن به مامایی گفتم ایننه أچی.مامایی گفت کجا میخوایی بنشینی پسرم؟منم گفتم ای و به بابایی و عمو سجاد اشاره کردم.مامایی هم برام یه صندلی گذاشت کنارشون و منم نشستم کنار آقایون.
میوه های توی میوه خوری هم پرت کردم آخه حوصله ام سر رفته بودومامایی و بابایی رو کلی خجالت زده کردم.موز هم له کردم رو فرش که همش پام میرفت روش و میومدم به مامایی میگفتم موز پااااا.آخه بدم میومد پام موزی بشه.
یاد گرفتم خودم شلوارمو بیرون میارم و میندازم تو لباسشویی.اینم ۲۳ اسفند پارسال.بزرگ شدم نه؟ 

23 اسفند پارسال


رفتیم مغازه خرید بوتونیم آقاهه رفت پشت پرده قایم شد که دوستش نبیندش منم   مرتب میگفتم آقاهه پشت.بعد از چند روز که باز رفتیم همون مغازه یادم اومد و باز گفتم آقاهه پشت.آقاهه اینجوری شد از دستم31.gif.

دیروز هم یه یه یه (رضا و رزا)و خاله سویا(سهیلا)اومدن پیشم که خیلی خوش گذشت.از رضا یاد گرفتم که برم بایا(بالا)ی دوچرخه تا دستم به قفسه های کمد برسه و وسایل رو از توش بردارم.و برم رو کشوها بایستم تا دستم به چیزهایی که رو دیوار چسبوندن برسه و بکنمشون.راحت.مدلمه

مامایی هم که همش گرفتاره دیشب ۳ بلند شد و قرمه سبزی برای ناهار امروزمون درست کرد.حیف که من خواب بودم.آخه من دیروز صبح که بیدار شدم تا ۳۰/۱۲شب به زور خوابوندنم و نمیخوابیدم.
تا بعد27.gif

/ 18 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم خانومی

فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار زیبای طبیعت , منظر و مظهر صنع خداوند حکیم را به شما تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون همگان را در تمام عرصه های زندگی از ذات بی کرانش مسئلت می نمایم . نوروز 87 مبارک !!!!!!! [گل]

مانا ومانیا

سلام خاله جون سلام یونا جون عیدتون مبارک [گل][ماچ][گل][ماچ][گل][ماچ]

نسیمه-مامان آرتا

شیشه عطر بهار لب دیوار شکست و هوا پر شد از بوی خدا.همه جا آیت اوست دیدنش آسان است .سخت انست نبینی اورا (بهارتان سبز)[گل][گل][بغل] با آرزوی بهترینها برای شما و خانواده عزیزتان[دست][هورا]

مامانی وروجک

سلام سال نو مبارک[قلب][گل] سال خوبی همراه با شادی و سلامت داشته باشید![قلب]