خرید بابا سعید-تولد عسل کوچولوی نانازی

سلام
دیروز رفتیم برای خرید بابا سعید.یه مغازه خیلی بزرگ بود و دقیقا طبقه اول یه پاساژ بود.یونا اونجا رو با زمین دو میدانی اشتباه گرفت و تا وارد شدیم شروع کرد به بدو بدو.میرفت و مانکن ها رو نگاه میکرد و میگفت : این چیه ؟
 من : این مانکن است.لباس تنش کردن که ببینیم.
یونا : دستش بزن
به مانکن دست زدم و با تعجب نگاه میکرد.
همش میخواست بره تو ویترین و بابا سعید اومد بغلش کنه گفت : نه بغلم نکن ... کردم.
حالا بیا و درستش کن.
گفتیم زود خرید کنیم و بریم.یه لحظه که ازش چشم برداشتم که برای بابا سعید نظر بدم دستش رو برد توی گلدونهای گلی(مصنوعی بود) که اونجا بود و در آورد و دیدم دو تا دستش پر از آدامس جویده شده ای است که یه بنده خدای دور از ادب تو اون گلدون انداخته.دیگه نمیدونستم چیکار کنم کلافه.از آقای فروشنده پرسیدم دستشویی اینجا هست ؟ و گفت طبقه بالا هست.با فلفل که اجازه هم نمیداد بغلش کنم یواش یواش و به زور رفتیم طبقه بالا که دستشو بشورم.اینقدر شیطونی کرد که با اینکه دستشویی تمیزی بود و میشد پاشو هم شست ترجیح دادم برم پایین.آخه بابا سعید هم در حال پرو بود و منتظر بود من برم نظر بدم.اومدیم پایین مانکن های عروسکی و شرک و قورباغه رو که لباس بچه ها تنش بود اون بالا دید و دیگه نمیومد تو مغازه و بیرون ایستاده بود و میگفنت میخوام شرک نیگاه کنم.اینا چیه؟

بعد هم اومد از پشت شیشه بره تو ویترین و متوجه شیشه نشد سرش محکم خورد به ویترین و شروع کرد به گریه که البته ثانیه نشد که دوباره شروع کرد به شیطونی.شیشه یه صدایی داد و در عجبم که نشکست.حالا خسارتش فدای سر آقا یونا خدا به خودش رحم کرد.

میرفت تو اتاق پرو با صدای بلند صدا میزد مامانی بیا بیا چراغو روشن کن.این چیه؟

من : اتاق پرو است پسرم.اینجا لباس عوض میکنن.

منم میخوام لباسمو در بیارم و شروع کرد به در آوردن پیراهنش.

یونا : این صدا چیه ؟

من‌: این صدای تهویه اتاق پرو است عزیزم.

بابا سعید تو اتاق پرو بود :

 یونا : بابا سعید کجاست ؟ گم شده ؟ میخوام پیداش کنم.

منم میخوام برم پیشش و رفت تو اتاق پرو بابا سعید.

با صدای بلند : مامانووو... مامان... مامان... مامانی... بابا سعید... سؤووود... سعووودی ... .

یه آقای مسنی هم تو پاساژ نشسته بود همش بهش لبخند میزد و یونا هم میرفت و مثل موش نگاش میکرد و باهاش صحبت میکرد.نمیدونم بگم چند بار از در رفت بیرون و اومد تو و در رو باز و بسته کرد.فروشنده مغازه گفت ماشالله پسرتون  چقدر انرژی داره.

خلاصه بابا سعید با هر سختی بود یه مقدارخرید کرد و اومدیم سر ... شویی.فلفل خان جدیدا تا از خونه میاییم بیرون یادش میاد ... کنه.و روی همین اصل من همه وسایل رو با خودم میارم.حوله دور پا .پمپرز. لباس اضافه. صابون و ... .

براش غذا آورده بودم و داشتم تو ماشین بهش میدام که دلش بستنی خواست.بابا سعید رفت بستنی بگیره من گفتم دلم سنتی خواسته ولی یونا سنتی دوست نداره.

یونا : منم بستنی سنتی میخوام بوخویم

بابا سعید و یونا که سلیقه خوردنشون خیلی شبیه هم است بستنی میوه ای توت فرنگی خوردن و من هم سنتی.

خلاصه یه پاسا ژ دیگه هم رفتیم و برگشتیم خونه.

و ٨ مرداد تولدعسل خانم گل است که پیشاپیش تولدش رو تبریک میگم و براش سعادت و خوشبختی و سلامتی رو آرزو میکنم.

اینم هدیه ناقابل من و یونا به عسل خانم.لطفا روی هدیه کلیک کنید.

مامان سوری جون اگر عکس و برش عکس کلیپ عسل گلم رو نمیپسندی ببخشیدخجالت .این پست رو با عجله گذاشتم و چون دارم میرم مرخصی تو اداره یه عالمه کار دارم تو خونه هم که دیگه خودت میدونی. عسل کوچولو همیشه زیبا و ناز استماچقلب 

تا بعدبای بای

/ 15 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ثنا

هزار ماشالله به این پسر شیطون . کلی ذوق کردم شیطونیاشو خوندم. خوشم میاد از بچه های شیطون و پرجنب و جوش . زنده باشه . ببوسینش ..

ندامامان ستایش

سلام عزیزم حسابی اتیش سوزوندیا لیلی جون خیلی جالبه تولد من و یونا جون هر دو در یک روزه فقط بیست و چهار سال تفاوت سن داریم [نیشخند]

رویا مامان عرفان

سلام من اول!! از دست این بچه‌های شیطون که هر روزشون پر از خاطره است. [لبخند]

رویا مامان عرفان

یه سوال داشتم. من میخوام برای عرفانم یه پرستار بگیرم. نمیدونم چه نکاتی برای انتخاب پرستار مهمه. فکر کنم شما تجربه بیشتری دارین. ممنون میشم کمکم کنین [خجالت]

کودک ما

سلام خوبی مامان لیلی با این پسرک شیرین زبان باید هم خوب خوب باشی خدا حفظش کنه مثل همیشه دلم اب افتاد

کودک ما

یادم رفت بگم خیلی [ماچ]خوشگل شده با اون موهای تاب دارش [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

سوری مامان عسل

سلام خانومی. الان که این کامنت رو می گذارم تو خونه هستم. امروز موقع اومدن خونه متوجه شدم که تولد عسل رو تبریک گفتی اما نمی دونم چرا در اداره هدیه باز نشد اما الان که تو خونه باز شد و من و همسرم به اتفاق تماشا کردیم و کلی شرمنده محبتت شدیم. من و سیاوش خیلی خوشحالیم که دوستای خوب و مهربونی مثل آقا سعید و تو داریم و به خودمون می بالیم. خیلی خیلی از لطفت ممنونم که این کار جالب رو واسه عسل کردی بابا ایول خیلی ماهری. واسه عسل سیو کردم که بعدها در فایل اختصاصی و آرشیو عکساش اونو تماشا کنه و بدونه که دوست خوبی مثل یونا و خاله لیلی داره. ببوس این پسرم رو. آی خندیدم از خاطره خوردن سرش به شیشه و دلم غش رفت که آیا دردش گرفته یا نه. شیطون پسر منو ببوس امیدوارم که تعطیلات خوبی داشته باشی منم روز سه شنبه تا بعد از نیمه شعبان تعطیل هستم و در خونه به سراغتون میام. تقدیم به یونا گلم [ماچ][بغل] تقدیم به خاله لیلی عزیزم [تایید][دست][هورا][گل][تایید][گل][دست][هورا]

مامان رویا

ماشاالله به تو گل پسر که روز به روز بامزه تر میشی

رمان سی جی ام: ویگو مورتنسن

خبر خبر خبر يك ربع سكه كادوي كسي كه تا پايان مهر ماه درست حدس بزنه كه ادامه رمان سي جي ام: ويگو مورتنسن چي ميشه... نين گال چه جور شخصيتي داره و آيا مرد سياهپوش زاييده تخيل اين دختر چهارده ساله است يا خير؟ با مراجعه به وبلاگ ما مي توانيد سه فصل نخستين اين رمان را مطالعه فرموده و پاسخهاي خود را در بخش نظريات وبلاگ ما ارسال فرمائيد. فراموش نفرمائيد كه آدرس وبلاگ و يا ايميل خود را حتما درج فرمائيد تا در صورت نياز با شما تماس گرفته شود.

ساناز مامان دانیال

سلام عجب خریدی ای وای راستی خوش به حالت دانیال بیرون میریم هی میگه بغل از بس این ادم بزرگا لپاشو کشیدن این فرار کرد اومد بغل ما دید امنیت اینجا بهتره حالا همش میگه بغل [ناراحت]