فلفلی نفسم

دیگه معنی همه چیز رو میفهمه. پشت کامپیوتر بودم گرفتار وبلاگ یونا فلفلی ولی مگه اجازه میداد.همش میومد سراغم و میگفت نانای(سی دی چی و چرا میخواست) یا میخواست بنشینه روی پاهام و با موس و کلیدها وروجک بازی کنه.بهش گفتم فلفلی برو تو هال از تو اسباب بازی هات توپتو بیار بازی کن که حوصلت سر نره.برو عزیزه مامان.رفت تو هال و  از بین اسباب بازی یاش با دو تا توپ اومد.دلم رفت قربونش برم.

سر افطار یه قاشق دستش بود نمیدونم کجا انداخته بود که نمیدیدمش.گفتم فلفل قاشق رو کجا انداختی مامانی؟برو بیارش گلم.رفت تو اتاق و با قاشق برگشت.

داشتم با تلفن صحبت میکردم که صدام کرد: أه هه.نگاش كردم ديدم مثل فلفل ريز  رفته نشسته رو مبل و موبايلم هم گذاشته رو گوشش و مثل وروجكها ميخنده و ميگه أدده ... أدده (الو)

یونا(پارک زیتون):

قربونش برم خیلی خوشحال بود برای اولین بار بود که تو پارک خودش راه میرفت از خوشحالی همش دست میزد و به این ور و اون ور اشاره میکرد.

/>

/>
/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مادر وندلا مینو

آفرین فلفل نمکی چه پسری ..دیکه خودش راه میره. وندلای من هم کاملا راه افتاده و کلی به خودش افتخار میکنه...هر چند برای عزیز کوچولوم چند روز پیش اتفاق خیلی بدی افتاد که مثل یک خواب وحشتناک بود که واقعیت داشت..از پله ها افتاد پایین...به خیر گذشت .اما من هنوز حالم بده..گونه راستش کبود شده و صحنه افتادنش از سه تا پله مارپیچ و من که خودم رو پرت کردم و اونو گرفتم که پایین تر نره و فکر کن اگه همه پله ها رو رفته بود...وای چقدر وحشتناک..هیجده تا پله!! مواظب کوچولوی نازت خیلی باش ..بچه ها وقتی که راه میرن وحشتناک سریع میشن و آدم هنوز این بخش در اونها رو تجربه نکرده که بدونه چطور باید مواظبشون بود و بهشون رسید...مثل مرگه برای یک مادر اگه بچه اش آسیبی ببینه ..ببوس فلفل نمکی ات رو.

مامانی وروجک

سلام به به چه بچه با نظم و حرف گوش کنی! هميشه به مامان ليلی کمک کن و وسايل گم شده را پيدا کن جيگری!

پویان و مامانش

سلام. خوش به حال یونا جون که دیگه بزرگ شده و ماشاالله مستقل. این پویان هم بزرگ شه از دست منت کشی مامانش راحت شه که همش کار داره و می ره تو آشپزخونه.

بهاره

جیگرتو برم من عسلی یونا جون من میدونم شما به چه زبون پیشرفته ای صحبت میکنی این گوووم هم یکی از لغات پر کاربردشه مگه نه؟؟ مگه الکی الکی میشه زبون مخصوص یونا عسلی رو یاد گرفت؟؟ به سالها تلاش نیاز داره

نرگس کوچولو

سلام من تولد گرفتما حتما تشریف بیارین منتظرمها دسته گل یادتون نره

علی

ممنون که سر زدين ثبت نام نکردين از طرف من يونا کوچولو رو هم ببوسيد

رویا

چه بوتونم دلم بلات يه ذله شده بود

نلی

لیلی جون هیچ می دونی که فسقلامون فقط ۱۱ روز با هم فاصله دارن؟ الهی که خدا این فلفلی رو براتون حفظش کنه