عکسای آتلیه تولد یونا نفسم: - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
دوشنبه ٩ مهر ۱۳۸٦ :: ۳:٥٩ ‎ب.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

پیشی کوچولو مرتب در حال تجسس و کارخرابی و به هم ریختن وسایله.هر چقدر مرتب میکنم بیفایده است.به همه چیزهایی که نباید دست بزنه دست که میزنه هیچ جابه جاش هم میکنه.از وسایل میز توالت تا توی کابینت و کمد و ... .نیم وجب قد و بالا مرتب در حال راه رفتن و حمل وسایله بزرگتر از خودشه.

دیشب گرفتار غذا درست کردن بودم به یونا گفتم پسرم همینجا بازی کن مامانی کاراشو انجام بده که... .

اتیس و توپ و برس رفتن تو لباسشویی.

بادکنک رفت تو کابینت کنار ظرفها.

بعد اومد گفت : آپپه. اووم اووم و اشاره به آپپه.

آپپه همون عروسک هاپوست که تو خونه مامان اینا بود و یونا ازش خوشش میومد و مامان عاطی براش آوردش.

هاپپه رو دادمش اونم مستقیم بردش تو لباس شویی ولی جاش نشد.اتیس رو آورد بیرون هاپپه رو کرد تو لباسشویی بعد کلی سعی کرد که اتیس به اوون بزرگی رو بذاره زیر شیر آبسرد کن ولی موفق نشد و پرتش کرد یه گوشه.

بعد دمپاییش رو پوشوندمش و رفتیم تو بالکن لباس آویزون کنیم.مستقیم رفت سراغ تی که تو بالکن بود.براش توپ برده بودم که با توپ بازی کنه ولی اصلا توپ بیچاره رو تحویل نگرفت.خلاصه تی به دست از تو بالکن میرفت تو هال و اتاق و ... .

چند روز پیش رو تختش که خوابونده بودمش برای اینکه سرگرم شه و بذاره لباساشو عوض کنم.ببعی های چرخون بالای تختشو نشونش دادم و گفتم فلفل ببین این ببعیه همون که شعرش رو میخونم برات. ببعی میگه بع بع ... .

تا امروز که رو تخت خوابوندم که لباسشو عوض کنم اشاره کرد به ببعی یا و گفت:ببعی.نگاش کردم و گفتم قربونت برم من یادت مونده عزیزه مامان.خندید و سرشو مثل خودم که همیشه براش شعر میخونم تکون تکون داد و گفت:بع بع ... .

امروز که از اداره اومدم تو فرصت نیم ساعت میدونید چند تا حمل و نقل توسط یونا خان انجام شد:حمل پتو از اتاق به هال.چوب پرده از پشت مبل به وسط هال.ساک وسایلش از کنار در به وسط هال.کیف من از کنار در به وسط هال.تشتهای لباسی از دیشب جا مونده بود تو اتاقش به آشپزخونه.

 دیگه پارک زیتون رو میشناسه از کنارش که با ماشین رد میشیم اشاره میکنه و گوم گوم که ببریمش.

عکسای آتلیه تولد فلفلی : 

 

 موضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed