سرزمین رویاها - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
یکشنبه ۳ امرداد ۱۳۸٩ :: ٦:٠٥ ‎ب.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

پنج شنبه صبح که از خواب بیدار شدم پسری خواب بود.مدتی بود که پروژه خرید انگشتر برلیان یاقوت کبود تو ذهنم بود که فرصتش پیش نیومده بود.شال و کلاه کردم که برم بگیرم که ... یونا خان بیدار شد و مجبور شدیم سه تایی بریم برای خرید(آخه هوا اونقدر گرمه که فقط برای کار ضروری یونارو میبریم بیرون).پروژه مامان لیلی با موفقیت انجام شد و یونا هم تو این وسط بی نصیب نموند و یه عالمه سی دی کارتن و بازی گرفت.

کارتن بن ١٠  رو خیلی دوست داره و سی دی بازی پلی استیشن اون رو هم گرفته که بابا سعید باید بازی کنه و آقا یونا نگاه کنه.

از اول مرداد به مدت یک ماه مهد کودک یونا تعطیله و اگه ما این بابا سعید گل رو نداشتیم معلوم نبود باید چیکار میکردیم .آخه مامان عاطی اینا هم گرفتار تعمیر خونه هستن و نمیشد فرستادش پیش اونا. بابا سعید از اول مرداد مرخصی گرفت و پدر و پسر مشغولن برای خودشون .اگه خدا بخواد برنامه سفر هم داریم که قبلش یه پست دیگه میذارم.

وقتی آخر کارتن ها پرچم سفید نشون میدن یونا میپرسه مامان این یعنی چی ؟ (دقت پسرکم بیسته)

پنج شنبه بعد از ظهر رفتیم مجتمع فجر(سرزمین رویاها).ظهرش خیلی سعی کردم یونا رو بخوابونم که بعد از ظهر سرحال باشه ولی هر چقدر کتاب میخوندم سرحال تر میشد.بالاخره نخوابید تا وقتی که داشتیم میرفتیم  تو ماشین گیج شد و خوابش برد.رسیدیم بیدارش کردیم همه بازیها رو با بیحالی بازی کرد تا رسید به ماشین بازی بعد از ماشین بازی و خوردن ساندویچ (عکس ٣)سرحال شد و گفت همه بازیها رو میخوام دوباره بازی کنم .خلاصه آخرین نفر از سرزمین رویاها اومدیم بیرون و پسری کنار دریاچه توپهای بادی(عکس ١و ۴ ) رو دید و خواست بره با توپ روی آب.نشست اون وسط و توپ که کامل باد شد تا آقاهه خواست بذارتش روی آب پشیمون شد و آوردنش بیرون(عکس ٢).

داستان سیندرلا رو برای یونا تعریف کرده بودم و پسری نشستن تو این کالسکه سیندرلا براش جالب بود.امروز هم میخواییم ببریمش نمایش سیندرلا. الان هم حمام کرده و داره مبارزه میکنه که نخوابه و احتمالا بازم تو ماشین خوابش ببره میگه : مامان الان که حمام کردم تمیز شدم سیندرلا میگه اون پسره که اونجا نشسته چقدر خوشگله ؟بغل

فکر کنم سیندرلا بیخیال شاهزاده شه و بیاد پیش پرنس یونا  

چند تا عکس از سرزمین رویاها :



موضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed