یونا و بابا سعید جان - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
شنبه ٢۳ آذر ۱۳۸٧ :: ۸:٢٥ ‎ب.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

سلام به همه دوستان خوب یونا و مامان لیلی .انشالله که همه خوب و سرحال باشید.

این آقا یونای ما عادت داره که بابا سعیدش هر جا بخواد بره یونا هم باید با اون بره و اگه بابا سعید عجله داشته باشه دیگه ما فیلم داریم .

آقا یونا به سختی  لباسشو عوض میکنه و باید اینقدر اصرار کنیم و ناز بخریم و قهر کنیم و هر راهی که بگید بریم و بالاخره به زور لباسشو تنش کنیم.وقتی از بیرون میاییم در آوردن لباسش هم همینطوره .بابا سعید عجله داشت و یونا دور خودش میچرخیدو لباس عوض نمیکرد.بابا سعید گفت من میرم نمیایی ؟

یونا : نه

بابا سعید رفت بیرون وچون میدونست  که یونا پشیمون میشه برگشت. و گفت : میایی ؟

یونا : بله

بابا سعید : پس لباس بپوش بریم

یونا : نه نمیپوشم نمی یام

و بابا سعید که دیگه خیلی دیرش شده بود رفت.آقا یونا هم به این امید که بابا سعید دوباره برمیگرده چند لحظه کنار در منتظر موند و دید که بله بابایی واقعا رفته و اونو نبرده.نمیدونید چه گریه ای میکرد و چه طور اشک میریخت و میگفت بابایی بیا داخل منو هم ببر.بعد هم رفت روی ماشینش ایستاد تا دستش به آیفون برسه و کلی باباشو صدا کرد.بعد گوشی تلفن رو آورد و داد به من که بهش زنگ بزن بیاد منو ببره.و از روی ناراحتی دستش رو میگرفت به دستگیره در و با دستاش خودشو کامل بالا میکشد.انگار زورش دو برابر شده بود.خلاصه بعد از کلی تلاش تونستم آرومش کنم و تا بابا سعید اومد رفت جلو و گفت : بابا سعید جان چرا منو نیاوردی ؟ من گریه کردم. و من برای بابا سعید جریان بالا رفتن یونا از دستگیره رو گفتم . یونا گفت : مثل آدم بزرگا شده بودم.

داشتم دنبال مهر اسمم میگشتم آخه یونا از تو کیفم برش داشته بود و یه جایی قایمش کرده بودم یادم نمیومد کجا قایمش کردم. به یونا گفتم مامانی مهر من رو ندیدی؟

یونا : مامانی میخوایی نماز بخونی ؟

رفته چکش رو از تو وسایل بابا سعیدش برداشته میگه : بابایی چه چکش باحالی داری.

وقتی گرفتار کار هستم یا مثلا تو بالکن هستم و تو میدان دید آقا یونا نیستم بعد که میاد پیشم میگه :هرجا پیدات میکنم نیستی؟الان پیدا شدی.گم شده بودی مامانی ؟

تا بعد بای بایبای بای


عشق مامانموضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed