دو سالگی یونای من - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
دوشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸٧ :: ۳:٥٥ ‎ق.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

 Glitter Words

سلام سلام صد تا سلام .امروز خیلی روزه قشنگیه.و من و بابا سعید خیلی خیلی خوشحالیم.چون امروز دو سالگی یونا گل پسر قند عسله...

لطفا اسپیکرها رو روشن کنید.

سلام و صد سلام نی نی قشنگی

سلام و صد سلام آقای کوچولوم

 سلام و صد سلام عزیز مادر

 سلام و صد سلام امید مادر

پسرکم... عمرم... نفسم... زندگیم... روزم... شبم... تپش قلبم... چشمام ...تولدت مبارک.

تولد... تولد... تولد... تولدت مبارک... تولدت مبارک...

بیا شمعها رو فوت کن تا صد سال زنده باشی

انشالله که همیشه زنده و سلامت باشی و من با قد کشیدنت. صحبت کردنت. پیشرفتت و عشقت زندگی کنم و هر روز بگم خدای مهربان شکرت که بزرگترین آرزوی زندگی من رو بر آورده کردی و دعاهایم رو مستجاب کردی.

پسر نازنینم من و بابا سعید با خنده های قشنگت زنده ایم.با نگاه شیطون و کنجکاوت امید میگیریم.با صحبتای قشنگت قلب هامون می تپه.دوستت داریم خیلی زیااااد.به قول خودت یه عاااالمه دوستت داریم.

Glitter Words

Glitter Photos

اینم کلیپ تولد یونا تو سایته baby tv.

کادوی تولد یونا خان هم روز جشن تولدش بعد از سفر انشالله.

پ.ن.1 :اگه خدا بخواد من و آقا یونا و بابا سعید فردا میریم سوریه و جشن تولد یونا رو بعد از برگشتن از سفر میگیریم.

پ.ن.2 : ببخشید  به علت سرعت پایین اینترنت و کمبود  وقت۱) نتونستم به همه دوستان سر بزنم و برای تولد یونا دعوتشون کنم. ۲) با اینکه دیشب تا چهار و نیم صبح بیدار بودم و صبح شش و نیم سر کار بودم و فقط یک ساعت و نیم خوابیدم نتونستم پست تولد خوبی برای یونا و دوستان گلمون بذارم.۳)متاسفانه picturetrial امروز همکاری نکرد و نتونستم عکسایی رو که از تولد تا الان برای گل پسرم selectکرده بودم رو بذارم.انشالله بعد از سفر جبران میکنم.

پ.ن.۳ : سلام اول پست رو از کوچکی تا الان برای یونا میخونم و الان یونا خودش هم یاد گرفته و عزیز مادر و امید مادر رو خودش میگه.

تا بعد بای بای

 موضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed