روز مادر - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
سه‌شنبه ٤ تیر ۱۳۸٧ :: ۱٠:٥٠ ‎ق.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

سلام

روز مادر رو به همه مامانای مهربون و فداکار تبریک میگم.

 Glitter Graphics 

روز مادر مبارک

و به مامانی گلم هم که بهترین مامان دنیاست این روز رو تبریک میگم و از خدا میخوام که من هم بتونم برای یونا مادری مهربون ,دلسوز و  فداکار, مثل مامان عاطی باشم.

وقتی دفتر گذشته ام رو ورق میزنم تو روزهای خوش و زیبای زندگیم لبخند پررنگ مامان  گلم  و برق چشمای شادش رو میبینم و تو روزهای سخت و غمگین زندگی ام دست مهربون مامانم تو دستمه و چشمای نگرانش دیده میشه و دل پر از طپش و اضطرابش احساس میشه.

مامان گلم خیلی خیلی دوستت دارم و نمیگم که امیدوارم که بتونم جبران کنم چون میدونم زحمتای شما جبران ناپذیره.فقط میتونم از صمیم قلب از خداوند مهربون براتون سلامتی رو آرزو کنم.

من هیچوقت زحمتهایی رو که تو بچگی, مدرسه ,دانشگاه ,ازدواجم ,دو هفته ای رو  که به خاطر عسلکم تو بیمارستان بستری بودم(عسل دختر نازنینم بود که من لیاقت مادری اون رو نداشتم و بعد از 8 ماه که تو شکمم بود فقط چند روز تو این دنیا بود , پرواز کرد و فرشته آسمون شد و من هنوز هم خیلی خیلی دوستش دارم ) ,دوران بارداریم ,به دنیا اومدن یونای نازنینم, و... و... و...  رو فراموش نمیکنم.

مامان گلم شما فرشته زمینی  هستی که خدای مهربون در کنار من قرار داده .دستاتو و صورت ماهت رو از راه دور میبوسم.

 Glitter Graphics

و برم سراغ پسر گلم که  دیروز ظهر خونه رضا و رزا کلی بهش خوش گذشت و اصلا هم نخوابید .دست خاله سهیلا جون درد نکنه .بعد از ظهر بابا سعید اومد دنبالمون یه کم نشست و بعد با هم رفتیم پارکینگ کارون.و من و یونا با یه دسته گل  رفتیم دیدن خانم دکتر فریده فرحبخش که روز مادر رو بهش تبریک بگیم و به این بهانه از زحمتای زیادی که تو دورانی که یونا تو دلم بود برای ما کشید تشکر کنیم.

خانم دکتر فرحبخش خیلی خانم مهربون و ماهی است.و من هیچوقت دلگرمی ها و مهربونی یاش رو فراموش نمیکنم.و این رو اینجا میگم که یونای من  دکتری که اون رو به دنیا آورده بشناسد و بدونه که خیلی با وجدان و مهربون بوده.

Glitter Graphics 

بعد هم رفتیم مرکزی کیانپارس و برای یونا کفش گرفتیم.

کادو روز مادر مامان جون(خانم شیاری) پرستار یونا رو هم امروز که برم دنبال یونا براش میبرم.و از زحماتی که برای یونای من میکشه ممنون و سپاسگزارم.

 Glitter Graphics

این پست چقدر گل گلی شدلبخند.این گلها و همه گلهای دنیا برای همه مامانهای خوب و مهربون.تابعدبای بای

 موضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed