سالگرد ازدواج مامان ليلی و بابا سعيد - یونای من

 
یونای من
یــونا هدیه ای است از طرف خداوند کـه در 28 مرداد ماه 1385 بـه مـامـان لـیلـی و بابا سعیـد بـخشـیده شد.یونا لقب حضرت یونس است , بــه معنی خداوند میدهد.آدرس اینستاگرام یونا youna2.nadaf
دوشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٦ :: ۸:٥۳ ‎ق.ظ ::  نويسنده : يونا,مامان و بابا

 دیروز ظهر بازم کلی جریان داشتیم:فلفل جدیدا عادت کرده وقتی میرم دنبالش خونه پرستار تا بیاد بغلم کلی باید منتظر بمونم. به همکلاسیهاش اشاره میکنه و معرفیشون میکنه.البته همشون عشیااا(منظور فلفل عرشیااست) هستن.فلفل به همه نی نی یا میگه عشیا(عرشا ) 

 خلاصه رسیدیم خونه.اونجا هم باز کلی پایین(تو حیاط) بودیم تا فلفل راضی شد بیاد بالا(البته راضی که نشد به زور آوردمش خونه).آخه علی کوچولو و عرشیا و مامان علی کوچولو همسایه های گلمون پایین بودن و دوچرخه سواری میکردن و فلفل علاقه مند بود بمونه و با اونا بازی کنه.

یه مشکلی که با فلفل دارم اینه که فوق العاده عاشق بچه هاست و بیش از حد ذوق میکنه وقتی یه نی نی رو میبینه.با دیدن بچه ها میخنده. بغلشون میکنه.میبوستشون.و اگه کسی بیاد خونمون میبردش تو اتاقش و اسباب بازی یاشو بهش میده و از خوشحالی نمیدونه چیکار کنه.ولی... .متاسفانه نود درصد نی نی یای دیگه اصلا باهاش مهربون رفتار نمیکنن.مثلا همین علی کوچولو.همش فلفل رو کتک میزد و توپاشو از فلفل میگرفت و دوست نداشت با فلفل بازی کنه.به نظرتون باید چیکار کرد؟

ما اگه خدا بخواد امروز راهی سفریم تا آخر هفته.سه شنبه تولد عمو سهیل فلفل است.که پیشاپیش بهش تبریک میگیم.

تولد, تولد, تولد عمو سهیل مهربون مبارک.

من و بابا سعید و فلفل براتون بهترینها رو آرزو میکنیم و انشالله که در کنار سمی جون و فاطمه عزیزم همیشه خوشبخت و سلامت باشید.

و پنج شنبه هم سالگرد ازدواج مامان و بابای یونا فلفلی است.خدا رو شکر میکنم که تو این شش سال همیشه با هم دوست و همراه بودیم.همیشه برای همدیگه بهترین رو خواستیم و خدای مهربون به پاس عشق قشنگمون زیباترین و والاترین هدیه رو برامون فرستاد.یونای ما هدیه آسمانی است که عشق رنگین ما رو رنگ رنگ کرده.هزار رنگ که هر روز رنگی از این الوان رنگارنگ زندگی ما رو زیباتر میکنه.

دوست و همنفس عزیزم ممنونم به خاطر همه چیز.به خاطر اوون قلب مهربونت.نگاه قشنگ.دستای قوی ات.شانه هایی که تکیه گاه محکمی است برای من و یونا.

به خاطر اوون ۹ ماه که یونا توی راه بود و من رو تنها نگذاشتی و همه مسوليتها رو تنهايي به دوش كشيدي و برامون هيچ چيزي كم نذاشتي.

من و يونا به اندازه همه ستاره ها.همه قطره هاي آب.و همه زيباييها دوستت داريم.موضوع مطلب :
موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
صفحات وبلاگ
RSS Feed